Wpis z mikrobloga

#medycznamarihuana #m-------a siema, szukam odmian godnych polecenia. Najbardziej popularny chyba krypton, ale nie testowałem. Wypowie się ktoś?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rasli: Kryptonem jaraja sie narkomani ktorzy pala po kilka jointow dziennie bo przynajmniej "cos" czuja za kazdym razem XD

Moj ranking jest taki:
1.Jack Herer 18% - mega pozytywna, euforyczna, pobudzajaca odmiana. Po niej chce sie zyc!
2. Mango Kush 18% - smaczna i przyjemna odmiana. Najpierw euforyczna, pozniej usypiajaca.
3. Master Kush 18% - w mojej ocenie podobna do Herera w dzialaniu jednak w przeciwienstwie do niego po
  • Odpowiedz
@rasli: kwestia mocno indywidualna, przerobiłem większość dostępnych odmian i ogólnie to polecam korzystać z promek (najczęściej s-lab/tilray) - nawet teraz można dostać 15g w cenie 440zł (a bywało taniej) gdzie 5g kryptona to koszt około 300zł, ja osobiście nie odczuwam różnic w działaniu na korzyść droższych odmian ale jest wiele osób, które widzą to kompletnie inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rasli kolega @ExtraPensja dobrze pisze. Do listy dodam ci Black Tuna 18%. Jest to hybryda i wchodzi fajnie, pobudza, mozesz smialo cos porobic a nawet sie chce. Po czasie potrafi wjechac mocno i usypiac ale nie zawsze.
Headband - rowniez calkiej fajny, jak masz ochote poczuc, ze cos weszlo ale nie mief jazdy to polecam. Daje ci na jakis czas ucisk na glowe, jakbys mial cos zalozone, i czujesz sie fajnie odizolowany. Uczucie to schodzi po ok 40min.

Generalnie polecam ci hybrydy, nie zmulaja na poczatku. Mocne indici usypiaja, jak krypton, i ze tak powiem, "cpunki" ja lubią bo kopie. Generalnie nie słuchaj ogółu bo wiekszosc traktuje maryske jako alternatywa dla alko aby sie nawalic.
Ja pale juz ze 20 lat, czasem nawet duzo, i efekt n-------a się jest bez sensu. Maryche mozna bardzo fajnie przekuc na swoje potrzeby i stosowac jako zdrowy stymulant lub na jakies dolegliwości.
Jak nie chcesz miec zmuly po jaraniu to unikaj mocnych Indic. Bierz Sative
  • Odpowiedz
@ExtraPensja wszystkie ktore maja date ważności blisko. 3 miesiace przed koncem i 10% taniej i tak dalej. Trzeba dzwonic niestety do apteki i pytac co maja blisko konca i w jakies cenie. Jak nie chcesz ryzykowac recepty, to bierzesz na S-laba pod ktorym kryje sie kilka rodzajow i mozesz wybierac juz w aptece na miejscu. Jesli oczywiscie nie zalezy ci na tym co palisz a po ile :)
  • Odpowiedz
@lostname: Te techniczne dane to tez znam. Niecale 2 miesiace temu wszedlem w posiadanie tilraya z data do konca lipca wiec porzucilem nadzieje na prromki bo ta seria sie wyprzeda i sprowadza kolejna z data do konca sierpnia. No ale kolega wyzej wsopnial o trwajacych przecenach wiec o rejon kraju zapytalem bo nie lubie tez tak wydzwaniac po aptekach bo w nie wszystkich jest mila obsluga jezeli chodzi o konopie
  • Odpowiedz
@ExtraPensja ja korzystam z sieciowki dr.max. nie sa najtansi ale w kazdej ich aptece sa obeznane z tematem panie, nawet te starsze. Jak nie ma u nich to zadzwonia do innej dwoja i dowiedza sie o cenie. Moze mialem szczescie ale jeszcze u nich we Wrocku nie spotkalem sie z innym podejciem. Gdzie np apteki Medicover w tych tematach to jakis zart.
  • Odpowiedz
@pernikovy_tatko: O! Przydatna stronka. Dzieki. Ale to tez zawsze loteria ( ͡° ʖ̯ ͡°) U Ciebie bedzie jakis strain za 490, u mnie go nie bedzie ale za to bedzie ten ktorego nie lubie, a pozniej bedzie ten ktory byl u ciebie ale za 590. Badziewie!
  • Odpowiedz