Wpis z mikrobloga

@keyah: Dla mnie picie herbaty z niedomytego kubka jest obrzydliwe i nie wiem co tutaj takiego strasznego, że skoro już ktoś się bierze za sprzątanie to powinien zrobić to dobrze i dokładnie, a nie byle jak. Dlatego tsz nigdy nie dam zgody na wspólne zamieszkanie z facetem, jako że 90% z was ma problemy z zachowaniem czystości.
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: Oczywiście kobieta jest toksyczna, bo nie toleruje tego, że facet jest flejtuchem i ma gdzieś czy kubek jest domyty czy nie xD brudne sztućce czy naczynia to najgorsze co może być, obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Androo: Są rzeczy ważniejsze w życiu, a w waszym przypadku jedynym priorytetem jest tak naprawdę cipsko… jednak jeżeli mówimy o codziennej rutynie to tak, naczynia się myje porządnie. Rozumiem, że nie przeszkadzają ci brudne niedomyte kubki, albo sztućce z zaschniętymi resztkami jedzenia? I t
  • Odpowiedz
kubek jest domyty czy nie xD


@Mamaboss: a to zwykły płyn do naczyń nie jest w stanie domyć kubka po jednorazowym wypiciu herbaty i trzeba aż go octem domywać? Dlaczego nie używać od razu "kreta" (wodorotlenku sodu) by mieć 100%pewnosci, że wszelkie związki organiczne takie jak osad z herbaty są usunięte z powierzchni kubka?
  • Odpowiedz
@groundcontrol: I co sugeruje ten obrazek? Co łączy cię z ludźmi wykonującymi te zawody oprócz posiadania flaka między nogami? Kompletnie nic :))) ty siedzisz zapewne cały dzień i nic nie wnosisz do społeczeństwa oprócz jadu i mizoginii, które notorycznie się tutaj wylewają :)))
  • Odpowiedz
@Niebadzksieciem: Znając podejście facetów do czystości, to zapewnie koleś pił kawę czy herbatę przez kilkanaście dni bez mycia, a na takie zaschnięte ślady sam płyn sobie nie poradzi. Niektóre płyny do naczyń zawierają mały procent octu w sobie.
  • Odpowiedz
@Damntrain: Tu się zdziwisz, bo gdy facet nam się podoba to przychodzimy na spotkanie czyściutkie i pachnące :)))) natomiast ja nie miałabym zamiaru się szczególnie szykować na spotkanie z p0lusem :)))
  • Odpowiedz