Wpis z mikrobloga

@Trelik: Nie wygra, bo Wieczysta będzie chciała wejść do I ligi. Tam oni mają PP gdzieś. W ostatniej edycji z Wiślanami w okręgowej edycji odpadli po karnych z tego co pamiętam grając składem mocno rezerwowym. Ogólnie Wisła Kraków zamiast skupić się na wejściu do baraży osiągnęła niepotrzebny nikomu sukces tzw. wygrała bezcenny argentyński kaktus;) Gra w pucharach nawet 2 mecze rozbiję im przygotowania do sezonu. Da duży koszt jeśli będzie daleki
  • Odpowiedz
  • 0
@Sylwiusz89: Ja myślę że Wisła skupi się na tych pucharach a oleje ligę na początku. Jak dobrze im pójdzie to zarobią więcej niż na grze w ekstraklasie.
  • Odpowiedz
@Trelik: Ja tam stawiam, że z Kaziem Moskalem zespół Wisły pójdzie w górę jak trzeba. Może tak być, że będą chcieli trochę pograć i co najmniej jedną rundę w Europie przejść. Zobaczymy. Kiedyś Duńczycy z plaży wygrali Euro 1992, więc może grając bez presji, będą grać powyżej oczekiwań;)
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Jak już coś to minutę-dwie później powinien kończyć. Tak to jest jak pajace z jakiegokolwiek klubu, w jakichkolwiek rozgrywkach chcą przepchnąć mecz na leżąco xd
  • Odpowiedz