Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam kandydatów do Europarlamentu w regionie z Trzeciej Drogi i... Szymon, kurde, serio? xD
Jest sobie niejaka Michalska Joanna Maria z Torunia. Oczywiście znaleźć jakieś merytoryczne info o niej graniczy z cudem; natknąłem się tylko w końcu na jej banalny program z wyborów samorządowych. Aleee... Przy okazji trafiłem na tę perełkę xD

https://nowosci.com.pl/bedzie-goraco-joanna-michalska-z-torunia-w-nowym-programie-randkowym-tvn7-40-kontra-20/ar/c3-15690251

Nie wiem, Hołownia, Kosiniak i Kamysz chcą mieć u siebie drugą Mariannę? Dla mnie żenadą jest wystawianie do Parlamentu Europejskiego jakichś, kurła, królowych życia, tym bardziej będąc partią na dorobku, która powinna dbać o wizerunek i trzymać się z dala od ludzi, którzy na plecach polityki chcą tylko rozwijać własne biznesy (a tak to, według mnie, wygląda w przypadku tej pani). Eeech, szkoda, szkoda... Choć, jako że kandydatka obraca się w branży nieruchomości, trzeba przyznać, że Hołownia rykoszetem zrobił jej ostatnio psikusa z BK 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #trzeciadroga #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
@metalowy_pasterz:

którzy na plecach polityki chcą tylko rozwijać własne biznesy


Wolę takich ludzi, niż ludzi szerzących swoje skrajne poglądy. Ludzie idący do polityki dla poglądów przerażają mnie, bo w 99% są to wariaci.

I ja tej pani nie bronię, może tępa jak kamień jest. Ale dla mnie polityka to nie jest wolontariat. Ludzie tam idą rozwijać m.in. swój interes.
  • Odpowiedz
Wolę takich ludzi, niż ludzi szerzących swoje skrajne poglądy


@gryyyn: a ja wolę uczciwych centrystów. Nigdzie nie napisałem, że zabraniam politykom zarabiać godziwych pieniędzy. Nie chcę jednak by było to ich jedynym celem.
  • Odpowiedz