Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #kanalzero

Ale zesrańsko o rozmowę Sykulskiego z Bartosiakiem na Kanale Zero. Już nawet propagandyści z twittera mają o to ból dupy. Nie zgadzam się z wizją Polski (pod wpływami rosyjskimi) jaką forsuje Sykulski, ale bardzo chętnie wysłucham jego argumentów.

Zwłaszcza, że nawet w Polsce (która jest top1 nienawiści do Rosjan) są ludzie, którzy tę Rosję z jakichś przyczyn kochają ¯\(ツ)/¯

Nie wiem dlaczego rozmowa miałaby być czymś złym. Nawet z kimś, z kim się fundamentalnie nie zgadzam. Przecież tylko kretyn może uznać, że po wysłuchaniu Sykulskiego można zmienić swoje zdanie o 180 stopni w sprawie wojny na Ukrainie, Rosji itd.

A jak komuś nie pasuje, to niech nie ogląda ¯\(ツ)/¯
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@matti-nn:

Nie wiem ¯\(ツ)/¯ Ukraińskich propagandystów zapraszają non stop. Poza tym, z tego co mnie się wydaje, rozmowa będzie miała bardziej charakter geopolityczny... tzn. trochę zgaduję a trochę nie, bo lubię słuchać Bartosiaka i nieraz Bartosiak odnosił się do koncepcji Sykulskiego o tym, że Polska powinna mieć dobre stosunki z Rosją bo....

Wiem też, że rosyjscy... BARTOSIAKOWIE snują takie geopolityczne fantazje o tym, że po wojnie to właśnie Polska powinna zastąpić
  • Odpowiedz
@Thorrand: nie z każdym warto rozmawiać. Szczególnie z osobą, która udawała, że przedstawia jakąkolwiek niezależność. A w tydzien po wybuchu wojny lize pupe ambasadorowi Rosji. #!$%@?ąc od jego poglądów, z tego samego faktu nie zasługuje na żadna atencje. A napewno nie od jednego z największych kanałów na polskim youtube.

Dajmy mu jeszcze własny program raz w tygodniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@fukinloner:

No nie wiem, raczej nie wszyscy są opłaceni :D Na pewno jest sporo tzw. gównojadów, czyli ludzi, którzy rosyjską propagandę powielają w czynie społecznym :P

@matti-nn

nie z każdym warto rozmawiać. Szczególnie z osobą, która udawała, że przedstawia jakąkolwiek niezależność. A w tydzien po wybuchu wojny lize pupe ambasadorowi Rosji. #!$%@?ąc od jego poglądów, z tego samego faktu nie zasługuje na żadna atencje. A napewno nie od jednego z największych
  • Odpowiedz
Dlaczego ktoś miałby z nim nie rozmawiać?


@Thorrand: nie chodzi nawet czy rozmawiał tylko w jak sluzalczy sposób to zrobil. Po prostu zrzucił wtedy maskę i każdy byl w szoku, że jednak nie jest taki niezalezny.

Gdyby porozmawiał jak Mazurek z ambasadorem Izraela nikt by się nie czepiał. On wybrał robienie laski i poklepywanie po plecach. Toz to zwykły agent jest.
  • Odpowiedz
ale bardzo chętnie wysłucham jego argumentów.


@Thorrand: No to włącz sobie jakąś propagandę rosyjską, dostaniesz "argumenty", że to nie Rosja atakuje, tylko się broni, że Ukraina ma wiele za uszami i całe litania półprawd, manipulacji i typowej propagandy.

Podsumowując, nie dostaniesz żadnych argumentów, z którymi mógłbyś polemizować.

Oczywiście jestem ciekawy postawy Bartosiaka, ale zanosi się bardziej na geopolityczny freakfight.

A fragmenty z "dyskusji" powędrują z odpowiednim komentarzem do ruskiej propagandy, Stanowski
  • Odpowiedz
  • 0
@ajuto00:

No to włącz sobie jakąś propagandę rosyjską, dostaniesz "argumenty", że to nie Rosja atakuje, tylko się broni, że Ukraina ma wiele za uszami i całe litania półprawd, manipulacji i typowej propagandy.


Skąd to wiesz? Słuchasz Sykulskiego regularnie? Wiesz, że Sykulski tak gada? Czy to Twoje fantazje?
Pytanie retoryczne.

Poza tym, gdybyś był sprytny to byś postarał się bardziej, bo tematem będzie geopolityka. Ocena działać na froncie... ughhh, to inny temat.
  • Odpowiedz
Skąd to wiesz? Słuchasz Sykulskiego regularnie? Wiesz, że Sykulski tak gada? Czy to Twoje fantazje?

Pytanie retoryczne.


@Thorrand: Tak, obserwowałem pilnie jego kanał i to kilka lat temu, potem jak zaczął odpływać przestałem obserwować, a wtedy jeszcze gadał o geopolityce.

Poza tym, gdybyś był sprytny to byś postarał się bardziej, bo tematem będzie geopolityka. Ocena działać na froncie... ughhh, to inny temat.


No cóż, zobaczymy na debacie, ale trzeba być naiwnym,
ajuto00 - >Skąd to wiesz? Słuchasz Sykulskiego regularnie? Wiesz, że Sykulski tak gad...
  • Odpowiedz
@Thorrand: Tolerancja wg wykopków: tolerujemy tylko wg naszego uznania xD. Sykulski jest ruską onucą i każdy o tym wie, ale ciekawie będzie skonfrontować jego wizję w porównaniu do Bartosiaka.
  • Odpowiedz