Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CzikaKiri: daję plusa za styl listu oraz zachowanie etykiety i zasad pisowni godnych oficjalnego komunikatu dyplomatycznego. Brakuje tylko na początku zwrotu niezbędnego w takich pismach : " Ja, obywatel ...." - Krzysiu rozpoczyna tak wszystkie swoje zawiadomienia, apele, podania i sprawy załatwiane ma " od ręki" .I koniecznie jakiś cyfrowy stempel, pieczątka z gwiazdką np. na koniec noty.
  • Odpowiedz
  • 2
@bellacavem: Ostrożnie z komentarzami pod moimi postami z tak POważnymi treściami. Wiesz, że już byłeś, całkiem niedawno, nazwany PETtitkiem z Wypoku przez jakże zacnego adresata powyższego listu. W zasadzie to obydwaj byliśmy xD bo pierwsza teoria głosiła, że ten PETtitek co "gada sam ze sobą" to Ty i ja. Że ja to Ty. Że my, to jedno. Pominę już wątek @pyczasty i @WulkanizatorOponMozgowych, aby jeszcze bardziej nie zagmatwać.
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych:kto pamięta teraz Stirlitza? Takie stare menele jak ja, w komunie wychowane, na propagandowych serialach . Ten z małpą ,co to było ?Sonia czy inaczej...A dobra, lawirujesz w dyskusji jak kosnoludek. Nie mam siły na takie rozmowy , ledwie dyżur skończyłem pośród takich pacjentów. Do domu roboty nie wnoszę.
  • Odpowiedz