Wpis z mikrobloga

Społeczeństwo, w którym nagardza się złych mężczyzn a każe dobrych upadnie.

I ten upadek będzie najbardziej bolesny dla kobiet dlatego nie chciałbym się urodzić nią. Nie zależy mi na p0lkach w przeciwieństwie do wielu ludzi tutaj - niech sobie tam ich bandziory i muzułmanie robią z nimi co chcą. Wisi mi to. Nie są one dla mnie ani atrakcyjne fizycznie ani psychicznie. Kobieta ma być kobietą a nie imitować faceta. Nie utrzymuję więc żadnych relacji przyjacielskich z kobietami.

Jedyne co mnie wkurza to to, że przywileje kobiet są opłacane z moich podatków. Kobieta, która chciała bad boya i jeszcze wypisuje obraźliwe rzeczy na normalnych mężczyzn nie powinna otrzymywać ich pieniędzy. Ten socjalistyczny cyrk oducza odpowiedzialoności za swoje decyzje, bo zawsze podatnik zapłaci, nie ważne co spyeprzysz. Na szczęście wszystko zaczęło się na tyle walić, że już nawet media o tym mówią. Przygotowujcie się na nieuchronne.
#blackpill #mgtow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maximus_Wykopus_Dickus: 1. Nie zamierzam z tobą gadać o ekonomii, bo wychodzi, że jesteś takim nieukiem, że nawet wiadomości nie czytasz co jest hardkorem choć brazlijski fighter ma mocniejsze słowa na taki typ ludzi https://www.zerohedge.com/political/read-ludwig-von-mises-motherfkers-brazilian-ufc-fighters-victory-speech-pumps-austrian

2. Wkórwia mnie ten defetyzm już. Połowa ludzi to tylko biadoli jak kobiety są wszechwładne i nic nie możemy zrobić w tej sprawie. Rzygać się chce. Jesteście jak te bite psy na łancuchu co tego co
  • Odpowiedz