Wpis z mikrobloga

Pato-patriotyzm.

1. Bez przetargu dostać 350 mln na agregaty które w strefie działań wojennych mają służyć m.in. do zasilania szpitali.

2. Nakupować za to mieszkań za gotówkę i luksusowych aut.

3. Sprowadzić najtańszy szmelc z chin za mniej niż 20% oryginalnej kwoty.

Jeśli agregat padnie podczas operacji jakiegoś dziecka? Albo można było w tej kwocie kupić ich 5 razy więcej i mieć zapasowe? A kogo to obchodzi, ważne są patiotyczne hasełka i poparcie dla odpowiednich osób.


#polityka #redisbad #ukraina #wojna #bekazprawakow
Gluptaki - Pato-patriotyzm.

1. Bez przetargu dostać 350 mln na agregaty które w stre...

źródło: Designer

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 67
@Grzesiok: no, głupi ludzie co dostali ruska rakieta i muszą być operowani przy przerwanych dostawach prądu. Wolny rynek. Wolny od rozumu i godności człowieka, za to szybki by robić ruskim dobrze.
  • Odpowiedz
@cyjannn: takie za moje że je nie odczułem a remont twojej łazienki odczuje.Jeśli mam je remontować własnoręcznie.O ile pamiętam to w covid przedsiębiorcy brali różne dotacje a tu się atakuje polską firmę patriotyczną, ciekawe.
  • Odpowiedz
  • 120
@Aleale2: z nich są tacy patrioci jak z Kaczyńskiego ekspert od klimatu. Gość bez przetargu zajumal hajs przeznaczony dla Ukraińców cholernie przyczyniając się do wzmocnienia ruskiej inwazji. Nic tak nie cieszy Putina jak to, że podczas ataku na infrastrukturę energetyczną przestają działać szpitale i umierają cywile bo nagle okazuje się, że agregat kupiony za hajs polskiego podatnika to chiński szmelc wybrany by był jak najtanszy, a 300 baniek zostało zajumanych
  • Odpowiedz
takie za moje że je nie odczułem a remont twojej łazienki odczuje.J


@Aleale2: a to #!$%@?, można Cię okradać tak długo, jak tego nie zauważysz. Jak coś wyślij mi swój adres na PW.
  • Odpowiedz