Wpis z mikrobloga

Weźcie mi Mirki powiedzie czemu wyjeżdżacie na wakacje, co jest w tym takiego fajnego. Irytuje mnie to, że KAŻDY, dosłownie każdy, nawet zarabiający niewielkie pieniądze musi gdzieś wyjechać. Czy traktujecie to jako odskocznie od życia, problemów czy jak to u was wygląda?
Czy może wyjazdy za granicę to jakiś popieprzony wyznacznik statusu społecznego?

#podroze
elloMadafaka - Weźcie mi Mirki powiedzie czemu wyjeżdżacie na wakacje, co jest w tym ...

źródło: 1000003430

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@elloMadafaka: #!$%@? w tatry sobie pojechać popatrzeć na to wszystko z góry coś superanckiego, rower na velodunajec nawet nie trzeba z Polski wyjeżdżać. W PL mamy tak różnorodny kliamt że mamy morze, mamy mazury, mamy duzo jezior stawów, zalewów.
Mamy góry wysokie i mniejsze, dzikie jeszcze bieszczady. Wydmy. Dużo zamków ruin #!$%@? siedzieć na dupie i nic nie robić nie czaje xD jak miałem kontuzje to też popierdizelałem w góry
  • Odpowiedz
@elloMadafaka: nabierasz zupełnie innej perspektywy. Uwalniasz się od otoczenia, standardowego toku myślenia, poznajesz inne kultury, a nie tkwisz w wyobrażeniu o nich. Wreszcie, poznajesz bardziej siebie i swoje możliwości. Mowa tu oczywiście o podróżowaniu (w pojedynkę), a nie o urlopie, ale to zapewne też jakąś inną perspektywę daje. Przynajmniej coś robisz, zamiast siedzieć na dupie
  • Odpowiedz