Wpis z mikrobloga

#konfederacja #neuropa #4konserwy

Wpisujcie w miarę znanych ludzi z osiągnięciami, którzy popierają Konfederację. Branża dowolna - mogą być nowe technologie, ale może być też ekonomia, prawo, medycyna, branża artystyczna czy jakaś działalność społeczna. Trzeba skończyć ze stereotypem, że do tej partii lgną głównie licealiści, magazynierzy z Holandii, wyk0pki z głównej, pokemony, frustraci seksualni oraz różne dziwadła.

Ja tak z pamięci zbyt wielu nie wymienię ( ͡º ͜ʖ͡º) ale niech będzie Wojciech Cejrowski. No to mamy już jednego, czekam na kolejnych!
  • 20
  • Odpowiedz
@falden: czy ty pytasz o celebrytów?! Bo trochę tak wygląda jak rzuciłeś Cejrowskiego. Jest kupa osób którzy są znani i osiągnęli ponad 10 milionów rocznie ale po podaniu ich imienia i nazwiska nie będziesz wiedział kto to. Bo nie są celebrytami.
  • Odpowiedz
  • 0
czy ty pytasz o celebrytów?! Bo trochę tak wygląda jak rzuciłeś Cejrowskiego. Jest kupa osób którzy są znani i osiągnęli ponad 10 milionów rocznie ale po podaniu ich imienia i nazwiska nie będziesz wiedział kto to. Bo nie są celebrytami.


@zenon_z_chorzowa1:

Może być też właściciel jakiejś firmy, która czymś się wyróżnia (powiedzmy level wyżej niż fabryka smrodu w powiatowym).

Cejrowski jakby nie patrzeć stworzył popularny i dosyć ciekawy program więc
  • Odpowiedz
Trzeba skończyć ze stereotypem, że do tej partii lgną głównie licealiści, magazynierzy z Holandii, wyk0pki z głównej, pokemony, frustraci seksualni oraz różne dziwadła.


@falden: Nie daj sobie wmowic ze istnieje taki stereotyp, srednio co czwarty facet w wieku 20-29 spotkany na ulicy to wyborca Konfederacji
  • Odpowiedz
@falden nie ma takich ludzi. Poważnie nigdy nie spotkałem wykształconego, poważnego człowieka, który by się do tego przyznał. Za to wszelkie patusy uwielbiają o tym gadać.
  • Odpowiedz
  • 0
gdzie Cejrowski popiera konfederację?


@calinowski:

Faktycznie, chyba jednak nie popiera.

To znaczy na pewno nie poparł w 2019 roku ze względu na obecność Korwina. Nie wiem jak było w 2023 roku.
  • Odpowiedz
  • 0
A ty co, z SB? Donosów szukasz?


@ibilon:

Skądże. Po prostu często największa dziwadła z wypoku, twittera czy FB okazują się sympatykami Konfederacji. Chcę trochę odczarować ten zły PR.
  • Odpowiedz
@falden: możesz też spojrzeć na posłów i innych członków konfederacji. Kilku przedsiębiorców tam znajdziesz z Mentzenem na czele, którego firma zdecydowanie osiągnęła sukces i mała nie jest. A oprócz niego jeszcze kilku się znajdzie.
  • Odpowiedz
@falden: trochę go słucham i on jedynie brauma w miarę popiera ale też nie do końca. Generalnie Cejrowski nie agituje za żadna partią i zgaduje że nawet nie glosuje
  • Odpowiedz