Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie odnośnie tego gdzie szukacie mieszkań od dewelopera? W sensie gdy wchodzę na otodom to są tam mieszkania już z drugiej ręki zazwyczaj, a jeśli nawet jest oferta od dewelopera to pisze na niej żeby zapytać o cenę. Czy są jakieś strony z podanymi już cenami za m2 od dewelopera. No i jeszcze jedno, słyszałem że niektórzy kupują już mieszkanie zanim nie jest wbita nawet łopata w ziemię, gdzie takich ogłoszeń też szukać? Na stronach tych deweloperów? #nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Paveleks: za stronę dziękuję, ale czemu trzeba pytać dewelopera o cenę? To dosyć problematyczne jeśli interesuje mnie dużo miejsc i kilka z nich mi się podoba.
  • Odpowiedz
@Sekra13: Trzeba dzwonić po ceny niestety jak interesuje cię kolejny etap danej inwestycji i zgłosisz się do deweloepra to u niektórych kupisz wybrane mieszkanie zanik w ogóle trafia do sprzedaży. Ja lubię przeglądać inwestycje przez rynekpierwotny.pl w trybie mapy
  • Odpowiedz
  • 0
@DeoLawson: dzięki, zauważyłem też że po zapytaniu się i podaniu swojego maila, na stornie pokazuje mi się tzw ceną asystemowa i podaje widełki cenowe, czy są one odzwierciedlone w miarę realnie do ceny którą poda deweloper, czy nie masz na ten temat info?
  • Odpowiedz
@Sekra13: obido pozwala wyszukiwać mieszkania deweloperskie po cenie (w zakładce wyszukiwarka). Duzi deweloperzy mają listy osób zainteresowanych przyszłymi budowami, ja tak miałam u kilku, że rozmawiałam w biurze sprzedaży o tym, czego szukam a sprzedawca pokazywał, gdzie mają działki i kiedy ruszają. Potem dostawałam na maila ofertę jeszcze sporo przed tym, jak powstała strona internetowa itp. Natomiast w dniu gdy tego maila dostawałam najlepszych mieszkań już nie było więc muszą
  • Odpowiedz