Wpis z mikrobloga

Ja pie..le dostaje skrętu kiszek jak widzę takie posty, a jest ich cała masa. Chłop wie jak laska ma na imię, wie gdzie pracuje więc zamiast tam podejść i zaprosić na kawę to w pewnym momencie dnia przyszło mu do głowy, żeby napisać takie coś na Spotted. Boże widzisz i nie grzmisz

A jak ja piszę do tego zj..nego spotted o polecenie dobrego dermatologa w okolicy czy coś w tym stylu to nawet nie raczą tego dodać, a tego typu gó..wno posty są codziennie ¯\(ツ)/¯

#przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi
Remus00 - Ja pie..le dostaje skrętu kiszek jak widzę takie posty, a jest ich cała mas...

źródło: 1000006560

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Remus00: Raz na spotecie mojego rodzinnego miasta typek przepraszał ze nie zatrzymał się na przystanku pks i nie wziął baby na podwózkę i czy mu wybaczy i czy da się zaprosić xDD Kiedyś byłem w pracy i akurat czytałem podobny post jak twój koleżankom z pracy i też się z tego śmiały że to bezsensu i lepiej zagadać a nie pisać na spoted.
  • Odpowiedz
  • 1
@ApoIIyon: no to wiadomo ze normalna baba takie cos tylko wysmieje.
Jeszcze mi sie przypomniało - najwiecej jest postów typu "Spotkalismy sie kilka razy wzrokiem, zostaw cos po sobie" XDD Tak jakby spojrzenie komus w oczy od razu oznaczalo ze ktos sie komus podoba
  • Odpowiedz