Wpis z mikrobloga

Co się stało z tą wielką ofensywa ZSU na Melitopol ? szukam jej na mapie i znaleźć nie mogę .


@Stay12: Bo celem ukraińskiej ofensywy było Robotyne od samego początku. To ruskie onuce sobie wymyśliły jakieś przecinanie korytarza, zdobywanie Tokmaku czy Melitopola. xDDD
  • Odpowiedz
Co się stało z tą wielką ofensywa ZSU na Melitopol ? szukam jej na mapie i znaleźć nie mogę .


@Stay12: mniej więcej to samo co z kacapską na Charków, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
  • 5
@bombastick: Nie ma żadnej ofensywy na Charków nie wiem co sobie ubzdurałeś .To była piękna akcja wyciągnięcia sprzętu ZSU i jak widać udana tyle co stracili będzie niedługo widoczne .
  • Odpowiedz
mniej więcej to samo co z kacapską na Charków, a o co chodzi?


@bombastick: Super, kolejny raz sobie sami wymyśliliście cele ruskiej ofensywy xD. Niesamowita Ruska próba zdobywania Charkowa 50 tysiącami żołnierzy.
  • Odpowiedz
@Szinako: jesli twierdzisz ze jest na sumy wyzej, to jeszcze gorzej, bo jej nie ma wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sami ruscy pisza ze ich charkowska ofensywa to porazka. Z twojej perspektywy lepiej mowic, ze na charkow, bo tam chociaz weszliscie na 5 km wglab, a na innym kierunku wcale bo sie wszyscy wywalili na polnocy ukrainy
  • Odpowiedz
jesli twierdzisz ze jest na sumy, to jeszcze gorzej, bo jej nie ma wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) i sami ruscy pisza ze ich charkowska ofensywa to porazka. Z twojej perspektywy lepiej mowic, ze na charkow, bo tam chociaz weszliscie na 5 km wglab, a na innym kierunku wcale bo sie wszyscy wywalili na polnocy ukrainy


@robertkk: Ale to ty od samego początku bredzisz o ruskiej ofensywie,
  • Odpowiedz
@Szinako: ruscy po prostu nie docenili znowu ukrainy, uznali ze jak zdobyli Awdijiwke to wejda malymi silami i uda im sie na charkow i dla kazdego logicznie myslacego czlowieka jest to niedorzeczne, bo wiadomo ze charkowa i kijowa bronia najlepsze jednostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz