Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: ta wrzuca zdjecie z bogatych wakacji na Cyprze xD
Gdzie caly jej wyjazd kosztuje mniej niż rata mojego kredytu hipotecznego

Swoja droga ciekawe kiedy skarbowka sie wezmie za te wszystkie zyski z kryptowalut
  • Odpowiedz
  • 3
ci wielcy inwestorzy mówią o podróżach i #!$%@? hajsu na ciuch


@Kawa_z_cynamonem: A to nie na tym polega bycie miliarderem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież im bogatszy jesteś tym większe logo CK i Gucci nosisz na swoim t-shirtcie. Widziałem u Bezosa i Buffeta.

ciekawe kiedy skarbowka sie wezmie za te wszystkie zyski z kryptowalut


@Pawel993: Słowo klucz: zyski xD
  • Odpowiedz
@Hadolf_Itler: Na gównokursy o inwestowaniu tudzież platformy inwestycyjne gdzie płacisz miesięczny abonament za dostęp. One same z siebie nie inwestują w nic (poza własnym wyglądem do tych fotek). Na tym polega ich ściema.
  • Odpowiedz
@Kawa_z_cynamonem: MLMowcy nie mają pieniędzy i nie wiedzą czym jest bogactwo, dlatego spłaszczone jest to do podróżowania i kupowaniu ciuchów, które są podrabiane na potęgę. Dla osoby majętnej LV to symbol obciachu, po co Ci torebka z którą biega co druga p0lka i ruska, bo była na zakupach w Wólce Kosowskiej albo na wakacjach w Turcji?
  • Odpowiedz
@pieknylowca ja nie wiem w ogóle jak to się kręci - przecież to proste, jeśli byłbym na tyle dobrym inwestorem, żeby moje inwestycje dawały mi zarobić to nie musiałbym zebrać na tt/insta o atencję i namawiać do jakiegoś mlm czy innego gowna innych, żyłbym jak panisko ze swoich inwestycji, skoro muszę to najwyraźniej te „inwestycje” nie działają:..
  • Odpowiedz
@pieknylowca: przyjaciel kiedyś wykopał 6 btc i sprzedał za 300 zł xD
W 2019 bodajże kumpel z pracy gadał, kup se 2 byc za 20 tys zł chyba był. On miał wtedy kilka bo kupił taniej. Teraz nie pracuje, ja nie posłuchałem i #!$%@? dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@pieknylowca: mam w pracy typiare po 40 która ciągle #!$%@? o krypto, mam wrażenie że ona szuka frajerów do nagonienia na jakiś mlm bo już kilka razy robila do mnie podchody zagadujac jak to zrobiła iles tam tokenow za kilka minut klikania, ale ja zawsze się z tego śmieje i wyrażam sceptycyzm. w każdym razie, ja #!$%@? ktoś na 100k niby przejmując jej portfel btc xD nie wiem na ile jej
  • Odpowiedz