Wpis z mikrobloga

  • 170
@wezsepigulke: z jednej strony genialne z drugiej bez sensu. Jak rzadko używasz przyczepki to taniej i szybciej wynająć chociaż i tak wtedy lepiej imho wynająć busa. A jak używasz na tyle często aby kupić to i tak byś jej nie składał bo nie chciało by ci się tego robić plus po czasie te mechanizmy przyrdzewieja i będzie problem. Za pewne też taka przyczepka można przewieźć tylko styropian itp bo wątpię
  • Odpowiedz
  • 2
@r5678 mi by pasowała taka, raz na miesiąc coś przewieźć a nie że 4 razy na pszok autem muszę ( ͡° ʖ̯ ͡°) wywieźć, złożyć odstawić super
  • Odpowiedz
rzadko używasz przyczepki to taniej i szybciej wynająć


@r5678: taniej - tak, szybciej - nie. Ja korzystam z wypożyczalni przyczep wtedy kiedy potrzebuję (czyli ze 3x w roku) i za każdym razem się denerwuję ile czasu przepalam na czynności poboczne do głównego zadania. Gdyby nie to, że szkoda mi miejsca na podwórku to już dawno kupiłbym swoją, nawet jeśli z finansowego punktu widzenia to nieopłacalne.
  • Odpowiedz
jaka tona? Przecież to przyczepa lekka z DMC 750kg


@eragonn14: To że DMC 750, nie oznacza, że tony nie przewiezie :)
To na filmiku złamałoby się od 200kg, bo tył lewituje w powietrzu, przód to też nie jest jakaś super wytrzymała konstrukcja, typowa przyczepka ma po całości ramę, jest pancerna.

To z filmiku nie spełnia swojej funkcji, więc nie jest za bardzo użyteczne.
  • Odpowiedz
@r5678: może dla jakieś fur.y gdzie faktycznie korzystają ale raz na np. 2 tygodnie czy raz na miesiąc albo intensywnie 2-3 miesiące w roku to lepsza opcja niż wyporzuczcac lub jechać wypożyczyć u marnować na to 2 godziny
  • Odpowiedz