Wpis z mikrobloga

@M4rcinS: Z tej strony ten czubek z pomocą którego zbierasz sobie lajki. Żaden ze mnie kamrat (the heck is that?), a kobieta, która wyłączyła telewizor i zaczęła myśleć samodzielnie. Serdecznie polecam. Może nie przysporzy ci to wielkiej sympatii, ale przynajmniej nie będziesz częścią bezmózgiej masy, dla której umiejętność logicznego nie istnieje.
  • Odpowiedz
@sandal: Oh no, you figured me all out 😱

Bardziej serio; Nie. Po prostu nie ograniczam swojego źródła informacji do telewizyjnych wydmuszek. To nawet nie trzeba słuchać Brauna. Wystarczy sobie porównać jak wiele newsów znalezionych w internecie dziwnym trafem zostaje przez nasze niezależne media przemilczane. A wiesz, jak ktoś podaje ci tylko te informacje, które są dla niego wygodne, to ciężko mówić o wiarygodności, prawda? Polecam wyłączyć telewizor a włączyć
  • Odpowiedz
  • 0
@kuromin-go typowe dla sekty "wyłącz tv włącz myślenie". Wiesz że u Jehowych też mówią by nie oglądać TV? Bo polecają tego nie robic bo pierze mózg i czytać Biblię. A tak swoją drogą nie mam tv od #!$%@? 10 lat.
  • Odpowiedz
  • 0
@kuromin-go to mi Cię szkoda, też kiedyś wierzyłem w głupoty Korwina i dojrzałem, widzę że jesteś inteligentny, więc też to kiedyś zrozumiesz.
Pozdro
  • Odpowiedz