Wpis z mikrobloga

lewy jest tu ofiarą hipergamicznej p0lki. A ty jesteś cuckiem jeśli ja bronisz xd


@ChwilowaPomaranczka: Ty natomiast bez wątpienia jesteś ofiarą polskiego szkolnictwa, czytanie ze zrozumieniem nawet nie podjęło walki z Twoim umysłem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@ArmaturaGramatura: nie wiem, zapytaj ich. Może myślą to samo co ty ale też istnieje cień szansy, że ich po prostu nie widzą bo choć jest szansa na to, to nie wydaje mi się żeby mieli konto na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Jeszcze pytanie czy rozumią język polski zeby wiedzieć co jest na obrazku napisane. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ludzik90: ostro, chyba tylko społeczność wykopu i pudelka.pl ma większy ból dupy z tego powodu. Mimo waszych usilnych starań od prawie 2 lat lewy i wszystkie znaczące media nie ruszyły tematu xD
  • Odpowiedz
@PanAlbert: Najlepsze jest to, że nie przyzna się do błędu, tylko albo będzie iść w zaparte, albo uda że nie zauważyła tego wytknięcia. Jakiś gwóźdź w mózgu nie pozwala babom przyznawać się do błędów
  • Odpowiedz
@Ludzik90: Anka jest w górących na wykopie codziennie od 2 tygodni a od 2 lat ten temat się regularnie pojawia. Więc można założyć że spora część społeczności tego portalu ma z tego powodu ostry ból dupy, a Robert ma #!$%@? jajca na to xD
  • Odpowiedz
@Oltwk93: A gdyby media to poruszały, to co by to zmieniło? Wiem, że tego nie przyznasz, ale oboje wiemy, że podoba ci się "wyzwolenie" Lewandowskiej, sama chciałabyś mieć potulnego męża i ruszać się z czadami na boku i zawsze znajdziesz jakąś wymówkę żeby to usprawiedliwić, taka już wasza natura
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

memy z papajem też tak cie obruszają?


@Ludzik90: Memy z papajem dotyczą nieżyjącego od 20 lat polityka-szarlatana wokół którego zbudowano absurdalny kult i ogłoszono świętym. Tutaj natomiast masz rodzinę, która w zasadzie nie robi nic złego, a jest dręczona fantazjami internautów, polegających na Hiszpanach ruchających Ankę.
  • Odpowiedz
@Oltwk93: przecież w tym tygodniu ktoś wrzucał link właśnie z pudełka czy innych papilotów poruszających dokładnie ten temat. Oczywiście jakość "dziennikarstwa" była nędzna jak sranie, ale wciąż, temat był poruszany i to mam wrażenie, że nie pierwszy raz
  • Odpowiedz
W USA 20% białych lasek ma chłopaka murzyna


@Oltwk93: pewnie masz rację, tylko...

Biorąc pod uwagę statystyki z całych Stanów Zjednoczonych aż 54 proc. czarnoskórych dzieci jest wychowywanych przez samotne matki. Wśród białych dzieci, odsetek ten wynosi 30 proc. Tylko w 11 stanach większość czarnoskórych dzieci mieszka z obojgiem rodziców

Ale to tylko korelacja
BTW, w stanach masz "afroamerykanów", często z błękitnymi oczami więc określenie "murzyn" może być krzywdzące dla ich
  • Odpowiedz
Mimo waszych usilnych starań od prawie 2 lat lewy i wszystkie znaczące media nie ruszyły tematu xD


@Oltwk93: Faktycznie wyznacznik...idź tam poczytać bravo girl czy zrobić plastikowe pazury do koleżanki lepiej...
  • Odpowiedz