Wpis z mikrobloga

@kozackikozak: żelazna logika widzę:

Gadaj głupoty i kłamstwa na czyjś temat, oskarżany się broni: EEEEAAA ZAPIEKŁO, WINMNY SIĘ TŁUMACZY

Idąc Twoim tokiem rozumowania to jakbym zorganizował jakąś kampanią bilbordową, że jesteś złodziejem i p3dofilem, to Twoje próby prostowania tego z automatu oznaczałyby, że mam rację.
  • Odpowiedz
@Fingolfin89 kuce chociaż coś sobą reprezentowały, już dawno są na wyginięciu. Konfa teraz potrafi reprezentować jedynie miłość do Rosji i #!$%@? pisu którego tak ochoczą ssą. No ewentualnie jeszcze wyjście z UE, "niskie podatki" i szuryzmy
  • Odpowiedz
akurat z kucami to nie wzięło się z kłamstwa, często fanatycy to były to osoby z kucykiem


@IkdapS_: nie fanatycy, a po prostu zimni logicy, najcześciej studenci polibudy którzy stanowili trzon wyborców korwina. Kuce z konfederacją nie mają nic wspólnego, może kilku najgłupszych się ostało.
  • Odpowiedz
nie fanatycy, a po prostu zimni logicy


@malinq: Ja #!$%@?, same mondrości dziś serwujesz xD Zimni logicy. Tacy logiczni. że jak wyszli z piwnic, poszli do pracy, zwiedzili ciut świata i zweryfikowali z rzeczywistością to, co im Korwin ze Stasiem Michalkiewiczem nagadali, to aż do dzisiaj wolą się w ogóle nie przyznawać do tego jakie mieli poglądy i jak zmarnowali najlepsze młode lata życia na tę 'zimną logikę'...
  • Odpowiedz
@MintFork: nie potraktuj tego jako atak ale dorosłeś do czego? W pewnym momencie stwierdziłeś że o wszystkim musi decydować urzędnik, zadłużanie państwa w celu konsumpcji jest ok, dopłaty do mieszkań zwiększą ich dostępność itd.? Na kogo w tym momencie głosujesz i dlaczego?
  • Odpowiedz
@szach-perski: Spoczko. Na KNP głosowałem około 10 lat temu gdy korwin otrzymał słynne 4.76%, memy o Korwinie, Cejrowskim i Kolonko na wykopie brylowały, a w TV pierwszy raz uzyto sformułowania "Tej siły już nie postrzymacie!" :), przestałem ich wspierać około 5 lat temu. W pewnym momencie uznałem że muszę wybrać kogoś kto mnie będzie godnie reprezentował, a nie "masakrował lewaków" xD Przy okazji z czasem skręciłem w lewo i teraz jestem centrystą, nie jest dla mnie ważne żeby polska miała jak największe terytoria (rosja, białoruś) czy największe GDP (USA). Ale żeby każdy Polak miał jak najwyższy standard życia.

I teraz np. wyjście z UE to była by dla nas katastrofa jako że gospodarka niemiec jest naszym najważniejszym partnerem. I teraz właśnie natrafiamy na to czemu nie jestem już za konfą. Konfederata skłamie że mamy strefe schengen, więc wyjście EU na nic nie wpłynie. Ale to po prostu nie jest prawda, UE i niemcy będą chciały nas ukarać. To nie jest tak że mówimy: "Ha! Frajerzy, mamy was w szachu!", tam są wybitni politycy którzy się nie patyczkują. UK nie jest w strefie shengen, więc równie dobrze mogą nas z niej wyrzucić.
Jest takich przykładów duuużo więcej ale nie chce mi się marnować czasu na pisanie ich. I tak jest z wszystkim w konfie, na odpiernicz, byle jak.

Ale to jak załatwiają sprawy. A jeśli chodzi o
  • Odpowiedz
@eeehhh: no nie wiem o kim mówisz, ale bredzisz próbując tyle rzeczy napisać o takiej szerokiej grupie społecznej.

To, że państwo minimum i liberalizm ekonomiczny, z logicznego punktu widzenia jest lepszą drogą do rozwoju kraju jest rzeczą oczywistą. To, że liberalizm ekonomiczny, może prowadzić do niepokojów społecznych, rozwarstwienia społecznego co w połączeniu z obcym kapitałem i propagandą może mieć zabójczy efekt dla narodu to inna kwestia. Pierwsza wynika z logiki,
  • Odpowiedz