Wpis z mikrobloga

  • 0
@wacek_1984: Na foto jeszcze brakuje po jednym piw z kingpina i trzechkumpli: kolejno jakieś gose (chyba Geist) oraz session ipa.
piłem je to nie brałem.
Szkoda tylko, ze nic ciemnego nie dali. Nawet bipa by trochę poprawiła taki rzut.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ucel: Nie mam dojścia, wrzucaj czasem wcześniej na sklep. Byłem dziś rano w dwóch lidlach i w jednym nie było, a w drugim już ładnie na półkach stało. Czasem też leżą jeszcze na paletach i trzeba je pruć xd
Ogólnie to nie tylko z piwami tak jest, ale z innym produktami też.
  • Odpowiedz
  • 0
@wacek_1984: No to prawda. Pogoda jest jaka jest każdy widzi. Jednak tak rzadko lidl daje coś ciemnego, że nawet i w taką pogodę bym z przyjemnością coś ciemnego zobaczył u nich na półce. Nawet nie chodzi o mocarze ale jakąś bipę czy lekkiego owsianego stouta.
Sam jestem fanem ipek i souerków, na pewno bardziej niż jakiś risów czy porterów, ale każda bardziej zróżnicowana oferta by mi podpasowała. Dobrze, że chociaż
  • Odpowiedz
  • 0
@wacek_1984: Uu. Bafometa piłem tego podstawowego. Też jakoś u badylarza pojawił się nagle z dupy. To był październik 2022, a piwo z datą rozlewu 19.09.2021. Wiec po roku trafił na półkę.
  • Odpowiedz