Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Tam niżej znalazłem ciekawą historyjkę o olo spisaną przez pyczastego. Odpisałem tam jemu ,ale widzę że tam nadźgane wpisów cziki i pyczastego więc pewnie mało kto tam zajrzy. Więc wstawię tu mojego wysrywa.A że piłką się interesuję , co nieco sprawdziłem. I żeby nie było pyczasty że portal 90 minut zmanipulował statystyki itp. - to dodam że w necie są też artykuły z gazet lokalnych, portali z Grajewa o tym meczu. I ogólnie to podkoloryzowałeś to albo ten naoczny świadek wydarzeń. Może dziennikarz kosno pisał tę twoją relację z tego meczu? #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Tam niżej znalazłem ciekawą historyjkę o olo spisaną przez ...

źródło: 1000003470

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@bellacavem: Na blogu Warmii Grajewo jest opisany każdy mecz, można sprawdzić. Koniec kariery Olgierda w tej konkretnie drużynie jest opisany dość nudno (najpierw kontuzja, potem "podjęcie pracy zawodowej" która kolidowała z treningami). Większość lateksowych opowieści o Oregano to zmyślone brednie więc nie warto ich brać na poważnie.
  • Odpowiedz
@bellacavem: historię przytoczyłem w oryginale. Zobacz sobie ostatni mecz i nietrafiony karny w 90 minucie z Huraganem Morąg i imponującą liczbę bramek i żółtych kartek zdobytych przez tego snajpera
  • Odpowiedz
@pyczasty ale to jest chore xD grzebać w jakichś wynikach rozgrywek sprzed 12 lat, bo akurat może chłop dostał żółtą kartkę lub nie trafił. Może zaraz zacznij sprawdzać oceny na świadectwach szkolnych lub przytocz jakieś dziwne historie z przedszkola? Może olgierdano nie chciał spać gdy byl czas drzemki i płakał? To dobry kierunek, działaj i weryfikuj.

A potem zrób obiecanego strima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: nie kompromituj się.

Co tu jest chore? Masz czarno na białym. Idz tam do swojego szeryfa i zapytaj go wprost to ci odpowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapytaj jeszcze u kogo pracował w tych e papieroskach i dlaczego został wyrzucony z roboty.
  • Odpowiedz
  • 0
@PZt37: dokładnie jest tak jak piszesz.Ta historyjka była tak ciekawa i śmieszna ,że musiałem sprawdzić. A dokładnie w losy piłkarskie olo nie wnikam . Hobbystycznie zbieram statystyki tylko tych piłkarzy którzy grali ,grają u mnie w klubie.
  • Odpowiedz