Wpis z mikrobloga

Tegoroczne Opole tylko dobitnie pokazuje, że aktualna władza nie ma kompletnie pomysłu na telewizję publiczną XD Wszystko wywalić, przywrócić wszystko sprzed 8 lat i tyle. Czuję się jakbym oglądał telewizję, która zatrzymała się w 2012-2014 roku.

#opole #tvp
  • 13
  • Odpowiedz
@aircod gdyby od Kurskiego odjąć chęć robienia propagandy to byłaby dobra TVP - wiele rzeczy zrobił dobrze w rozrywce, poprzywracał teleturnieje (na którę laskę kładł Braun)
  • Odpowiedz
via Android
  • 42
@xDawidMx no mimo Disco Polo i tej beznadziejnej propagandy to rozrywka na TVP była spoko. Wszystko robione z rozmachem, show na scenie, dużo nowinek technicznych. A dzisiejsze Opole wygląda jakby każdy tam dostał scenariusz tydzień temu
  • Odpowiedz
@aircod: Do tego TVP nie ma kompletnie pomysłu na sport. Kurski był debilem, ale rozumiał kibiców, ogólnie rozumiał trendy. Stąd może myślał, że tępa propaganda TVP będzie przechodzić.
  • Odpowiedz
  • 2
@BenAli: No chyba na coś te podatki płacę? Przestańmy robić z Polski kraj trzeciego świata, który wiecznie na nic nie ma pieniędzy.
  • Odpowiedz
  • 3
No chyba na coś te podatki płacę? Przestańmy robić z Polski kraj trzeciego świata, który wiecznie na nic nie ma pieniędzy.


@aircod Bo nie ma pieniędzy. Krajem trzeciego świata nie jesteśmy, ale jak ludzie umierają w kolejkach do lekarzy, to szkoda marnować pieniędzy na telewizję-wydmuszkę. Chcesz to sobie na to płać, ale nie ma najmniejszego powodu, żebym ja też musiał płacić na to show. Świat się nie zawali bez telewizji publicznej.
  • Odpowiedz
  • 0
przypomnij mi, ile TVP dostało w tym roku szmalu z budżetu? xD bo piszesz tak, jakby ich odcięli od kroplówki


@sebusik Nie wiem. Na pewno za dużo.
  • Odpowiedz