Wpis z mikrobloga

@Fingolfin89 optuje? On krytykuje za to, że rząd chce zbudować CPK i że zmienił zdanie w tym temacie xDDD No tak nigdy nie można zmienić zdania. Budują źle, nie budują też źle XDD


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: skoro tak tusk często zmienia zdanie to nic dziwnego, że Mazurek go krytykuje.
Właściwie to on właśnie dlatego krytykuje Tuska, bo nie wiadomo czego się mozna po nim spodziewać.
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: ale Tusk powiedział, że nie wybuduje CPK, czy w pisowskich mediach mówili, że Tusk nie wybuduje? Bo to jednak różnica. Jak kojarzę to były jedynie krytyczne wypowiedzi, które są w znacznej mierze słuszne.
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: W przeciwieństwie do Ciebie normalni ludzie cieszą się, że po 8 latach w końcu mamy rząd, który przynajmniej na jakiś czas ugina się pod naporem krytyki społecznej, bo w czasie rządów PiS nie było o czymś takim mowy.

Wolę Tuska zmieniającego zdanie pod publikę, niż PiS, który na krytykę i protesty lał ciepłym moczem.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: podasz mi te wypowiedzi ? bo ja tylko slyszalem ze pis niezla sielanka sobie zrobil z tego projektu i rozkradali dzieki temu nas, mial byc audyt, nie bylo nigdzie powiedziane ze nie zbuduje, taka byla narracia pis, ale moze umknelo mi cos i powiedzial ze nie zbuduje, podasz mi ta wypowiedz ? jarek ?
  • Odpowiedz
@marcelus: krytyka dotyczyła przede wszystkim samego projektu, a nie budowy nowego lotniska jako takiego.

Krytyka dotyczyła m.in. sposobu integracji z koleją, gdzie CPK z jakiegoś powodu jest nadrzędny, choć większość pasażerów nie będzie jechać do CPK. Biorąc pod uwagę 15 minutowy łącznik jaki ma powstać z Warszawy to znacznie bardziej logiczne jest żeby ludzie przesiadali się w Warszawie do Baranowa, a nie z Baranowa do Warszawy. Oczywiście pomijając te trasy, które
  • Odpowiedz