Wpis z mikrobloga

  • 1
@slimi a co chcesz depilować? To osłabia włosa, najlepeij jak masz ciemne/czarne i dość miękkie. Jak chcesz na gładko to tylko profesjonalny zakład.
  • Odpowiedz
  • 0
@lucasy: Klata, brzuch, pachy, część włosów na twarzy. Mam włosy bardzo ciemne. Chciałem się pozbyć w tym miejscach włosów więc tak na gładko. Samodzielnie będzie trudno to osiągnąć?
  • Odpowiedz
  • 1
@slimi ja się po pół roku poddałem i leży w szafce. Osłabiło trochę włosy, łatwiej było golić, ale tak może z 1/3 przestała rosnąć. Moj różowy też miał dość i poszła na profesjonalną sesję i poszło na gładko. Z tym, że nawet po profesjonalnej trzeba to co kilka lat powtarzać.
  • Odpowiedz
  • 0
@lucasy: Dobra w takim razie jeszcze to przemyślę. Trzeba będzie się przełamać wyjść do ludzi xD

Dziękuję za odpowiedź. :-)
  • Odpowiedz
@slimi: Ja nie mam, mam relacje koleżanek z testów
1. Nie możesz zaznaczać partii które zrobiłaś a zanim możesz ponownie strzelić mija chwila. Na dużych partiach może się to mylić ale generalnie wyrównuje się w trakcie stosowania długo
2. Trochę ręka boli bo jedna noga to 1-2h
3. Najlepiej jak jest ciągle podłączony bo jak jest niepodłączony to dłużej się ładuje przed strzałem
4. Trzeba mieć spory kontrast skóra vs.wlosek bo jak jestes np opalona to moze nie działać
5. Warto to robić z kimś kiedy robisz np uda i łydki z tyłu z uwagi na te przerwy
  • Odpowiedz