Wpis z mikrobloga

  • 1
@slimi a co chcesz depilować? To osłabia włosa, najlepeij jak masz ciemne/czarne i dość miękkie. Jak chcesz na gładko to tylko profesjonalny zakład.
  • Odpowiedz
  • 0
@lucasy: Klata, brzuch, pachy, część włosów na twarzy. Mam włosy bardzo ciemne. Chciałem się pozbyć w tym miejscach włosów więc tak na gładko. Samodzielnie będzie trudno to osiągnąć?
  • Odpowiedz
  • 1
@slimi ja się po pół roku poddałem i leży w szafce. Osłabiło trochę włosy, łatwiej było golić, ale tak może z 1/3 przestała rosnąć. Moj różowy też miał dość i poszła na profesjonalną sesję i poszło na gładko. Z tym, że nawet po profesjonalnej trzeba to co kilka lat powtarzać.
  • Odpowiedz
  • 0
@lucasy: Dobra w takim razie jeszcze to przemyślę. Trzeba będzie się przełamać wyjść do ludzi xD

Dziękuję za odpowiedź. :-)
  • Odpowiedz
@slimi: Ja nie mam, mam relacje koleżanek z testów
1. Nie możesz zaznaczać partii które zrobiłaś a zanim możesz ponownie strzelić mija chwila. Na dużych partiach może się to mylić ale generalnie wyrównuje się w trakcie stosowania długo
2. Trochę ręka boli bo jedna noga to 1-2h
3. Najlepiej jak jest ciągle podłączony bo jak jest niepodłączony to dłużej się ładuje przed strzałem
4. Trzeba mieć spory kontrast skóra vs.wlosek bo jak jestes np opalona to moze nie działać
5. Warto to robić z kimś kiedy robisz np uda i łydki z tyłu z uwagi na te przerwy
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorbo2004 nic nowego nie napiszę,może te nowe są lepsze ale podejrzewam że dla bezpieczeństwa są dużo słabsze niż te z gabinetów pro.

Sama depilacja nie boli, jest strzał ciepłem. Strzelasz, przesuwasz delikatnie i znów.

Nadal nie wyciągnąłem tego z szuflady by wrócić do tematu xD
  • Odpowiedz
@lucasy a jak długo utrzymuje się efekt? Rozbieżności cenowe są dość duże.. Np za Braun 7249 trzeba dać €740 a za Braun 71XX już €399 dlatego to dla mnie czarna magia i trochę czasu żeby samemu obczaić pomiędzy tym sponsorowanym gównem
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorbo2004 jeśli dobrze pamiętam to po zakończeniu sesji (co trwa chyba ze 2 m-ce) trzeba robić przypominającą co kolejne 2 m-ce. Ale to wszystko sprawia indywidualna.

Co do cen to nie wiem, może jakieś dodatki są typu saszetka czy końcówki do bikini albo coś :)
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: Po zrobieniu researchu sama kupiłam IPL. Jestem po trzeciej sesji. Moje spostrzeżenia:
1) Nie warto kupować tanioszki i IPL z mocą mniej niż 6 J/cm2. Nawet są polecane takie za jakieś grosze i niestety jak wchodzisz na stronę to pojawia się typowy kołowrotek rodem z Temu z promocjami xd Takim bym nie ufała. Był też spoko z Remingtona, niestety jest już wycofany i jego cena jest niewiele niższa niż Brauna.
2) Po spostrzeżeniach mojej psiapsi porównałam sobie w markecie wygodę Phillipsa i Brauna. Jej pierwsza depilacja zajęła 4h (całego ciała). Mi zajęła 45 minut. Jest lżejszy, wygodniejszy i biorąc pod uwagę że na akumulatorze błyski są wolniejsze to akumulator staje się raczej zbędny (chyba że jakimś cudem w trakcie zabraknie Ci prądu xd).
3)Wiedząc już że wybiorę Brauna zastanawiałam się jedynie czy wybrać 5(starszy model) czy 7. Po researchu okazało się że różnica to tylko kolor i możliwość korzystania z apki monitorującej i przypominającej o depilacji. To samo możesz zrobić w kalendarzu na telefonie więc pytanie czy warto za to dopłacać xd
4) Nie warto dopłacać za jakieś dodatkowe końcówki. Ja mam łącznie 3-małą, średnią i dużą. Korzystam z dwóch choć przyznam że ta “duża” jest niewiele większa od średniej i pewnie jakbym nie znalazła tego zestawu w cebulowej cenie to bym kupiła z
  • Odpowiedz
@Gorbo2004: A i ja robię 12 serii w odstępie tygodniowym. Potem robisz przerwę i teoretycznie jak włoski znikną to możesz robić co 2-3 miesiące.
Generalnie już widzę że powoli te włoski rosną wolniej i słabsze, jestem zadowolona.
Przy błyskach najlepiej nosić okulary z filtrem, zamykać oczy. Przed ZAWSZE musisz się najpierw ogolić tego samego dnia (raz tego nie zrobiłam i było słabiej plus śmierdziało palonymi włosami), omijasz rany i pieprzyki
daddyissues_ - @Gorbo2004: A i ja robię 12 serii w odstępie tygodniowym. Potem robisz...
  • Odpowiedz