Wpis z mikrobloga

@Farezowsky:
Wiedźmin 3.5. Jak na współczesne standardy to wręcz śmieszne, że ten dodatek kosztował na premierę bodajże 80 zł. I to nie dość, że contentu było dużo to jeszcze był bardzo dobrej jakości.
  • Odpowiedz
@vateras131: osobiscie wole "Serca z Kamienia" pod wzgledem fabularnym, ale ogrom tresci i zroznicowanie otoczenia wzgledem podstawki to jest sila tego dodatku. Szkoda, ze mialem czas przejsc go tylko raz :/
  • Odpowiedz
@Massiv:
Myślę, że sporo zależy od tego czy "czujesz" ten świat. Na pewno jeżeli czytałeś sagę o Wiedźminie i ona ci się podobała to gra wręcz cię rozpieszcza prezentując ci różne znajome postacie, miejsca, nawiązania do wydarzeń z książek, rozmaite easter eggi i pokazując ci co mogło się wydarzyć dalej w historii Geralta.
Jako gra, jeśli chodzi o mechanikę to ciężko ja nazwać wybitną. Ale ciężko znaleźć równie wybitny przykład
  • Odpowiedz
@Farezowsky ja to czekam aż scena moderska na całego zacznie korzystać z modkita i lecę drugi raz z wiedźma okiem ale tym razem na PC.

@Massiv ja ze 4 razy próbowałem podchodzić do tej gry i w końcu jak się wkręciłem to zrobiłem całość i nawet nie wiem kiedy, przecież to nie jest 20h gry tylko raczej 120h.
  • Odpowiedz
  • 0
@vateras131 Akurat Krew i Wino już za stówkę była, na początku się troszkę oburzyłem bo podstawka była niewiele tańsza (a serca z kamienia były chyba za 6 duszek) , ale jak zagrałem, to zmieniłem zdanie.
  • Odpowiedz
@vateras131: niby nie czytałem ale przeszedłem 1 i 2 xD Dla mnie granie w tą grę to była katorga, połowa misji to podążaj za śladami 15min, no i walka też mi nie podeszła xd + akcje typu super hiper legendarny miecz którego strzegł potwór kilkanaście lvl wyższy od mojego, okazywał się średniakiem bo 2h wcześniej kupiłem lepszego od jakiegoś wieśniaka xD
  • Odpowiedz
  • 1
@kakorass: szczerze to od Wiedźmina 2 a potem 3. 1 według mnie nie warto, lepiej poczekać na remake, no chyba ze jestes fanem starszych gier, grafika ci nie przeszkadza to po prostu od 1 do 3.
  • Odpowiedz
@Farezowsky: No jest lepszy od podstawki pod każdym względem. W końcu usunięto denerwujący, non stop wiejący wiatr. Muzyka eksploracyjna jest dużo lepsza, i nie zapętla sie co 2 minuty, ciemniejsze noce itp.
  • Odpowiedz
Wiatr kołysze w locie ćmy
Wilki śpią mocno, że aż strach
I tylko ty nie śpisz Duszko ma
Boisz się nocnic, złych wietrzyc i zjaw w
  • Odpowiedz