Wpis z mikrobloga

  • 0
@betonowa_klata: przydałoby się być mniej głupim. Mam wrażenie ze wolniej łącze fakty niż kiedyś i mój zasób słów się o wiele zmniejszył, a mam dopiero 19 lat
  • Odpowiedz
@xjee3 no to polecam. Ja odstawiłam na 3 miesiące radykalnie, a potem jem tylko na jakieś okazje czy święta żeby zjeść tego torta urodzinowego i nie wykręcać się wymówkami. Cola zero tez tylko okazjonalnie. Efekt jest taki że zniknęła mi mgła mózgowa, nie mam żadnego zamulenia, mam dużo energii, lepszy nastrój, lepiej śpię a nawet włosy zachowują dłużej świeżość. Aha, ja nie jem też chleba, kasz i makaronów ale to wynika z
  • Odpowiedz
@xjee3: nie ma nic złego w prostych węglach czyli cukrze, trzeba jednak zjadać odpowiednią ilość kalorii do swojego zapotrzebowania energetycznego. Nie ma jędrnej substancji, które powoduje problemy czy tycie, modne się teraz stało hejtowanie cukru, różnego rodzaju olejów itp itd.
Jeżeli jesteś ziemniakiem co leży na kanapie to najlepiej ograniczaj spożycie węglowodanów do minimum, jeżeli jesteś aktywny i uprawiasz sporty i to możesz bez problemu żreć większe ilości cukru
  • Odpowiedz
  • 0
@DrGreen_2: to irytujące że nie ma praktycznie w niczym zlotego środka, spróbuję jednak rzucic cukier na miesiąc by sprawdzić czy może jakimś cudem moje dolegliwości z gardłem które trwają 3 lata miną (być może są spowodowane cichym refluksem) i choćby trochę będę mniej zmęczony.
  • Odpowiedz