Wpis z mikrobloga

Mam z dziewczyną konto bankowe, na które wpłacamy sobie kasę na bieżące, wspólne wydatki. Na pulpicie są dostępne dwie kwoty. "Dostępne środki" i "wolne środki". I tutaj moje pytanie, czy można jakoś wyłączyć blokowanie środków, na poczet przyszłych wydatków? Ostatnio przelaliśmy po 500 zł, poszedłem do sklepu i nie mogłem zapłacić tą kartą, bo może i "dostępne środki" to było 1k z groszami, ale "wolne środki" to 200 zł, bo bank sobie zablokował 800 zł, na płatność, która odbywa się dopiero 20 każdego miesiąca. Można to cholerstwo jakoś wyłączyć? Uzywam mbank

#bankowosc #platnoscimobilne #technologia #jdg
  • 5
  • Odpowiedz
Ostatnio przelaliśmy po 500 zł, poszedłem do sklepu i nie mogłem zapłacić tą kartą, bo może i "dostępne środki" to było 1k z groszami, ale "wolne środki" to 200 zł, bo bank sobie zablokował 800 zł, na płatność, która odbywa się dopiero 20 każdego miesiąca.


@mandanda: Nie jest to możliwe. Wolne środki oznaczają wyłącznie prognozę wydatków (na podstawie historii z poprzednich miesięcy, przyszłych zleceń i podpowiedzi asystenta). Wolne środki bez
  • Odpowiedz