Wpis z mikrobloga

Jeśli nie dadzą Magicala na narodowy to jak dla mnie ta federacja jest martwa, przerzucę się w 100% na clout i prime.

Należy mu się za to co dał od siebie gdy powstawały pierwsze gale, rewanż z Lordozą no time limit w klatce rzymskiej musi być.

Już ostatniego ppv od biseksa i pdfa nie kupiłem, a praktycznie od fame 1 prawie za każdym razem oglądałem. #!$%@? pandemia skomercjalizowała cały internet, kiedyś to było, remonty na U2 i jajecka w okno, niszowy twitch, gdzie Xayoo miał w totalnym peaku po 10k widzów, rozwój patoli a'la youtube shore i kłótnie o bułkę... Teraz nie da się tego gówna oglądać, jedynie Natan daje świeży kontent, reszta to "sportowe" waleczki, robienie tego z ojcem i udawane "dymy".
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@Marian_Kvtasiewicz: Bardziej śmieszy to jak Lordoza i Magical skamlą żeby im ktoś dał walkę niż gdyby miało do niej realnie dojść (chociaż starcie Natan vs Magical bym chętnie obejrzał na jakimś Prime czy Cloucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mejjt: @PZt37 jak dla mnie złamana tibia tuczenki to jest OG moment na równi z nokautem polaka i już nawet za to powinien być rewanż, #!$%@?ć ich dwóch, ale chętnie bym zobaczył jak się gala fajter gotuje gdy tucznik w kółko mu będzie #!$%@?ć, że wykorzystuje dzieciaka żeby kupić sobie felgi xD
  • Odpowiedz