Wpis z mikrobloga

Jak w poprzednie święta tak i w te, nie pozdrawiam ciamajd drogowych. Znów przez połowę drogi na ekspresówce lewy pas zawalony nieudacznikami po 95 na liczniku, którzy tworzą pasy ciasno jadących aut na kilka kilometrów. Rekordzistka waliła dumnie 72kph dobre osiem kilometrów zanim raczyła zjechać.

Jak boicie się przekroczyć 100 na godzinę własnym samochodem to #!$%@?ć na krajówki albo oddajcie prawa jazdy, bo po pijanych kierowcach właśnie takie ofermy jak Wy są największym zagrożeniem.

"He he jadę 90 na ekspresówce bo się nie spieszę i to jest legalne"

"Prawie dostałem zawału bo mi koleś siedział na zderzaku ciągle, a przecież ja wyprzedzałem (dwa tiry z różnicą prędkości 1km)"

Wszyscy won, jak wasze umiejętności się kończą na 90 na godzinę to won na drogi do 90...

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

#takaprawda #oswiadczenie #polskiedrogi #bozecialo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawa była #!$%@? ciasno i jechała szybciej od. niej trochę, a czy się dało nie wiem, ja miałem kilka aut do tej artystki i już byłem totalnie zrezygnowany i się snułem. Zakładam że ona chciała kogoś wyprzedzić, zmieniła pas, przestraszyła się i chciała wrócić, ale nie miała miejsca i zaczęła zwalniać. Nie wiem czy tak było, zgadujem tylko. Komicznie to wyglądało.
  • Odpowiedz