Wpis z mikrobloga

  • 214
@wanghoi: Ten @nth4 to w ogóle ciekawy przypadek. Chłop ma tu konto od 18 lat, ale zaczął być regularnie aktywny dopiero po wyborach. Jego dwa pierwsze wpisy, jakie znalazłem pochodzą z 2016 roku. Potem kolejne 2 z 2019 roku. I kolejne wpisy są już regularnie publikowane od 20 lutego 2024.
  • Odpowiedz
@wanghoi: Jagodno to jest takie uwypuklenie wszystkich prawackich kompleksów i tego czym najbardziej gardzą. A najbardziej gardzą postawą obywatelską i tym, że społeczeństwo potrafiło się zjednoczyć przeciwko władzy. To jest nie do wybaczenia, bo według ich definicji wyborca to jest ciemny baran, który ma głosować na partię i jej nie przeszkadzać. Tak powiedział kiedyś wódz Kaczyński do swoich zwolenników. Głosować i nie przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Koziom: cudowna analiza milordzie, dotarłeś może do mojego jednego z pierwszych komentarzy na temat zupy? To były czasy, wykop był innym miejscem, a Donald Tusk jeszcze nie zdążył tyle nakłamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tyrande: tak, przecież to przejęte konto do Ciebie pisze i potwierdza że jest przejęte. Chyba bardziej udowodnić się tego nie da? XD.
Bez żartów, administracja może potwierdzić chyba, że konto ma oryginalny powiązany email I z geoip przez lata aktywność jest mniej więcej z tego samego regionu? Czyż nie?
  • Odpowiedz
@wanghoi: i jeszcze te brzydkie jak noc grafiki generowane przez sztuczną inteligencję, nikt normalny tego nie wrzuca. Jak ktoś się z czymś nie zgadza to buduje wypowiedzieć co mu chodzi na rzeczy, a nie myśli sobie hmm a może by tak poprosić AI o wygenerowanie rzędu smutnych klaunów i podpisać że to ludzie których nie lubię. Równie dobrze mógłby załączać sowieckie plakaty propagandowe
  • Odpowiedz
@Demaxian: to nie moje dzieło, ale widzę że skutecznie opisuje problem.
Kolega chyba niezbyt pozytywnie nastawiony na nowe technologie. Ten obraz dość dobry, trochę palców można się przyczepić są takie potężne, a nie delikatne jak u intelektualistów z wielkich miast aka bezmyślnych wyborców Tuska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz