Wpis z mikrobloga

@WezelGordyjski: Nie znam tematu, ale pewnie chcą go wybudować gdzieś blisko? Dziwisz się, że ludzie nie chcą żyć z menelstwem?Jakkolwiek brutalnie by to nie brzmiało, oznacza to smród, chlanie, itp. Nikt normalny nie chce tak żyć, więc nie dziwię się tym ludziom. Chcesz, to przygarnij ich do siebie mordo (ʘʘ), okaż miłosierdzie boże
  • Odpowiedz
@bubub: w schronisku dla bezdomnych nie możesz być pijany i jest to restrykcyjnie sprawdzane i egzekwowane. To nie jest wytrzeźwiałka ani przechowalnia najebusów
  • Odpowiedz
@bubub: czyli miłosierdzie katolickie kończy się kiedy jest zakłócony własny spokój i poczucie estetyki?
Myślałem, że Jezus mył nogi apostołom i chodził do trędowatych, ale widocznie złą Biblię czytałem, tak naprawdę kazał im #!$%@?ć bo śmierdzą
  • Odpowiedz
@Goldstein: Od dawna twierdzę, że katolicy nie są wcale a wcale dobrymi ludźmi. Tak się im tylko wydaje, bo do kościółka chodzą, na tacę dają; ale wbiją ci kosę przy pierwszej lepszej okazji. A to, że ktoś chce żyć w spokoju i nie oglądać menelstwa na co dzień... kurde, serio cię to dziwi? Już pomijając kwestię tego w jakiego bozie sobie ktoś wierzy.
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: znajomy ma podobny przybytek niedaleko siebie, systematyczne opowiada mi historię o jego podopiecznych. Jak wyjdą to szukają co by wypić, jak wypiją to nie mogą wrócić i robi się problem. Pewnego razu jeden z nich wszedł do sąsiada i poszedł spać do samochodu, a że było zimno to wszedł do domu, ktoś nie zamknął drzwi, i położył się spać na kanapie, nad ranem znalazła go żona sąsiada
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski: ale tutaj w komentarzach ludzi, którzy nie rozumieją że schroniska dla bezdomnych nie przyjmują chlejusów i ćpunów xD muszą jakoś usprawiedliwić tych miłosiernych katoli, którzy wypinają się na ludzi którym powinęła się noga w życiu, ale którzy nie są zupełną patolą jak klasyczne menele
  • Odpowiedz