Wpis z mikrobloga

@pijmleko: jak masz w miare dobra morde to polecam przechodzic od razu do konkretow - ja zazwyczaj w pierwszej wiadomosci pytam o plany na wieczor i przynajmniej wiekszosc odpisuje, a tez nie raz juz udalo sie bez problemu ustawic tego sameego dnia xd
  • Odpowiedz
@Pasterz30: na tinderze jestes jednym z 10 z dobra morda, ktory w tym momencie do niej pisze
trzeba dzialac szybko i zdecydowanie, jakbym mial pisac o dupie maryny z 10 laskami na raz to tez by mi sie odechcialo i z 8 bym olal na starcie
  • Odpowiedz
@kuba4370: oczywiscie ze powinno sie od razu proponowac spotkanie tylko w 99/100 przypadkow dostaniesz odmowe. A to jedno spotkanie okaze sie porazka. Tak to tam teraz wyglada
  • Odpowiedz
@kuba4370: i chce Ci się tak wychodzić co chwila? Mnie osobiście po dwóch długich weekendach wychodzenia po 3 laski na jeden weekend psycha trochę siadła i już wprowadzic muszę jakaś selekcje( nie wychodziłem po dwóch wiadomościach xd)
  • Odpowiedz
@Pasterz30: dwa razy miałem sytuację jak w pierwszych kilku wiadomościach laska sama zaproponowała spotkanie pierwszy to młoda matka z dzieckiem już coś pisałaś o buziaku xD
A z drugą okazało się że od ostatniego zdjęcia przybyło jej dobre 40kg
  • Odpowiedz