Wpis z mikrobloga

ja nie widzę żadnego problemu na tym zdjęciu, każdy robi co chce i nie przeszkadza innym


@WstretnyOwsik: to umyj oczy, bo jedni na tym zdjęciu siedzą, piją i rozmawiają w wyznaczonym do tego miejscu, natomiast katole manifestują swoją ideologię blokując drogi publiczne, kiedy również mają do tego wyznaczone miejsca.
  • Odpowiedz
  • 23
@Krs90 Jak ja bym chciał takiej ojczyzny jak na zdjęciu. Jedni piją sobie piwko, inni idą w procesji. Nikt nikomu nie narzuca swojej ideologii, nikomu nie przeszkadza tęcza. Każdy robi to co chce z poszanowaniem poglądów innych.
  • Odpowiedz
@Krs90: Zdjęcie z OPa jest spoko - ludzie chcą sobie zrobić pochód to sobie robią. Ktoś chce się napić kawy to sobie ją pije, a rondo udekorowane tęczą sobie po prostu jest (a to czy ktoś widzi tęczę jako znak przymierza czy LGBT to już jego świat - tęcza to tęcza nikt nie ma jej na wyłączność).
  • Odpowiedz
  • 6
@Krs90 Tylko czemu beka z kogokolwiek. Jedni sobie idą i dekorują swoją wiarę/poglądy, drudzy siedzą przy piwku i odpoczywają a jeszcze inni postawili sobie dużą tęczę LGBT. Nikt nikomu nie wadzi, nikt nikogo nie dyskryminuje, nie bije ani nie obraża. Tak powinno być jak na tym zdjęciu. Każdy inny, wszyscy równi.
  • Odpowiedz
@jfrost: dobrze że centrum i lewica nigdy nie organizuje żadnych marszów, protestów i manifestacji, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) takie jest prawo każdego obywatela. i żeby nie było, mam poglądy lewicowe.
  • Odpowiedz