Wpis z mikrobloga

@Aurielle: Jak to mówił wielki Polak: nie dali mi nigdy. No, akurat wczoraj dostałam komplement od kolegi, ale to był chyba pierwszy i jedyny raz na kilka lat chodzenia w sukienkach xD W sumie to już wiele razy czytałam na wykopie i nie tylko, że mężczyźni lubią kobiety w sukienkach, ale chyba zapomnieli dodawać, że chodzi o ładne kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie to już wiele razy czytałam na wykopie i nie tylko, że mężczyźni lubią kobiety w sukienkach, ale chyba zapomnieli dodawać, że chodzi o ładne kobiety ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: może źle pamiętam, ale jak te potworne pełne hipokryzji wykopki zareagowały jak wrzuciłaś zdjęcie w sukience? Co stało się wtedy? 0 plusów i negatywne komentarze na pewno!
  • Odpowiedz
@Aurielle: Sukienki są super, i kobiety wyglądają w nich dużo atrakcyjniej. Zwłaszcza teraz gdy większość różowych chodzi w jakichś porozciąganych łachach w których wyglądają jak bezdomne narkomanki ;D Tak więc nie ma się co dziwić że kobiety w sukienkach przyciągają uwagę.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Zapomniałeś chyba, że to była sukienka w pepe, a ja nie pokazałam twarzy, więc nawet gdyby to facet wrzucił takie zdjęcie, to by się wszyscy cieszyli, a może nawet jeszcze bardziej xD Kiedyś jeden mirek podnoszący ciężary wrzucił zdjęcie, że startuje w różowym stroju czy nawet różowej sukience, to też wszyscy byli rozbawieni. Więc jak to się ma do reakcji na żywo na kobietę w kwiecistej sukience, bycia miłym i
  • Odpowiedz