Wpis z mikrobloga

#krypto #kryptowaluty #binance

Jak sprawdzić na binance czy aktualna cena krypto jest wyższa czy niższa niż ta za ile kupiłem? Za dużo tam różnych skrótów i wykresów, a mnie tylko ten jeden wskaźnik interesuje. Chodzi mi przedewszystkim o SPOT
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Solidly i muszę sobie spisać w excela za ile kupiłem i sprawdzać?

@why1sthat gdzie jest ten wykres? Chciałbym tylko wiedzieć czy teraz jest drożej niż było jak kupowałem. Jestem glupi w tego binance'a, ale nic więcej mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Solidly: obecnej ceny na tym samym ekranie. Może być jakiś wykres jak byli jak kupiłem, a jak jest teraz. Albo procent ile mam obecnie wiecej w porównaniu do tego ile było jak kupilem.

Dzienne mnie nie interesuje.

Kupiłeś za: 0.05
Teraz jest za: 0.08
  • Odpowiedz
@Hmrogrz to w spot jak wejdziesz w balance konkretnego tokenu, to masz dzisiejszy PnL (profit and loss), jak klikniesz w strzałkę obok tej wartości to będziesz miał analizę zysków i strat
  • Odpowiedz
  • 0
@derczy: wchodzisz w portfel, później spot, później wchodzisz w wybrane krypto i klikasz te strzałeczkę co jest w "dzisiejszy PnL" na screenie. No i jak w to klikniesz to po prawej stronie masz "skumulowany PnL" i on pokazuje Ci całość. A to co było w moim poprzednim komentarzu, te na dole to są dla konkretnego okresu.
Hmrogrz - @derczy: wchodzisz w portfel, później spot, później wchodzisz w wybrane kry...

źródło: 1000053795

Pobierz
  • Odpowiedz
Dobra, czaje. Miałem binance Lite włączone, a tam połowy informacji nie było, co jednak nie zmienia faktu, że ta aplikacja i tak jest do dupy.
  • Odpowiedz