Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że gapa ma odłożone piniondze na czarną godzinę. A wszyscy myśleli, że on gołodoopiec :) Uważajcie, gotówka traci na wartości. Generalnie inflacja zjada piniondze, więc lepiej kupić ziemię i mieć pózniej na edukację dziecka babababa okun #raportzpanstwasrodka
m-smoke - Okazuje się, że gapa ma odłożone piniondze na czarną godzinę. A wszyscy myś...

źródło: zaliczka

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Quassar: ja to nie kumam co trzeba miec w bani zeby sypac po 100, 200 zl nierobom tylko dlatego ze siedza na drugim koncu swiata. Oczywiscie nikomu nie bronie, ale ciekawi mnie ciag logiczny u takiej osoby ze finalnie wychodzi - TAK TO JEST DOBRA DECYZJA, TE 200 ZL KLAPEK WYDA LEPIJ
  • Odpowiedz
@m-smoke: sztuczne lub nie jego xd przecież ,gdyby miał takie pieniądze to by nie kupował ziemi tylko paszport załatwił córce,żeby miała lepsze życie zobaczyła Europę ,dziadków ,siostrę xd
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

sam opowiadał że ma kłopoty finansowe przez wtopienie hajsu w restauracje, idioci robią zebrowplaty a ten nagle zaraz kupuje ziemię na jakimś zadupiu, więc zaczęło się oburzenie i musiał się wytłumaczyć jakoś( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@washington
Mnie po prostu dziwi że taki Jakubas sponsoruje aż 3 gwiazdeczki YT którzy obracają się w 1 gronie i kręcą podobne rzeczy. Gdyby lajwy były żyła złota to by robiło codziennie a filmik w niedzielę po obiedzie ale ci dalej wrzucają "dejli"
  • Odpowiedz