Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: a co jak trafisz na przegrywa albo samobójcę? Bądź ostrożny. Ludzie dzisiaj nie wiedzą, że wśród nich chodzą tacy ludzie jak ja co bez wahania wewala im kosę w serce gdy nie wytrzymają psychicznie. Możesz też trafić na dobrego człowieka i zniszczyć mu dzień. Nie wszyscy są źli.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): @JackDaniels: nie musisz wierzyć w moją historię, bo mi na tym nie zależy, a nawet się z tego cieszę, że ludzie nie dowierzają. Ale jest jeszcze jedna rzecz, która mnie zastanawia, bo za cholerę nie mogę zrozumieć, co jest oskarkowego w moim wpisie, bo ani ja nie jestem majętny, ani moi rodzice. Wszystko co mam, uciułałem sam na raty. Poza tym oskarek to określenie na
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @walkowery: dzięki wielkie. A co to ten diving? Po prostu nurkowanie? To pewnie drogie jest, a mój budżet mocno napięty. Utrzymanie moich zainteresowań jest dla mnie kosztowne, ale generalnie lubię próbować nowych rzeczy, tylko nie lubię skupisk ludzi, więc dużo czasu spędzam na łonie przyrody z dala od komercji. Mam dmuchany kajak do packraftingu i pływam sobie po wysepkach i miejscach trudno dostępnych od strony
  • Odpowiedz