Wpis z mikrobloga

  • 1
@Szychasekk wybiera się zawodników na poszczególne rundy, którzy zdobywają dla Ciebie punkty. Im większa dysproporcja rankingowa, tym więcej punktów do wygrania przez zawodnika. W ogólnej klasyfikacji można wygrać bilety na RG za rok.
  • Odpowiedz
  • 0
@mstasiek gram już w to od lat, fajna zabawa. RG ma całą stronę z różnymi grami/zabawami. Jest bracket challenge, daily challenge, gdzie się typuje wyniki. Fajne nagrody, za każdą rundę i ogólnie też. Więc nawet jedna dobra runda w jakimś konkursie może dać nagrodę 😎
  • Odpowiedz
  • 1
@mstasiek 10 na rundę. Tzn.Ci, którzy wygrają są automatycznie w Twoim teamie na następną rundę, przegranych zastępujesz nowymi, "płacąc" jedną piłkę za każdego nowego zawodnika. Resztę piłek wykorzystujesz, żeby podbić sobie x2 lub x3 wybranych zawodników.
  • Odpowiedz
  • 0
@mstasiek ciekawy 🙂. Generalnie w tej grze, warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy: ile pkt faworyt jest w stanie przynieść, zawodnicy z niskim rankingiem dają więcej punktów, więc czasem warto zaryzykować. Ale tutaj pojawia się drugi problem, warto sprawdzić drabinkę na kolejną rundę, bo można mieć w składzie kogoś kto przyniesie dużo punktów, ale w następnej rundzie będzie skazany na porażkę 😎. Przykładowo miałem Kovalika w 1.rundzie, bo przewidywałem, że wygra
  • Odpowiedz
@waldek2111: W domu się zagłębie pewnie bardziej, w pracy na szybko zrobiłem. Na początku mi wyskoczył tutorial ale był po francusku. Zmieniłem na angielski i już nie mam tych podpowiedzi :/
  • Odpowiedz