Wpis z mikrobloga

Mówiłam od początku: każdy zadymiarz, każda ciekawa persona marnuje się w #famemma.

Fejm to federacja stypiarzy, kolesiostwa, nudy i beznadziei. Mam nadzieję, że Stadion się nie zepnie i wywalą się na ten głupi ryj. Chyba, że Pasternak pogoni w końcu Łozpałe - wtedy może coś się zmieni. Bo o Baxtonie to nie ma w ogóle co wspominać, a o Golasie to już w ogole.
  • 8
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: Gola to może co najwyżej ściągnąć znowu jakiegoś znajomego z jakiegoś gównianego programu pokroju Hotel Twoja Stara zapychając sztucznie kartę walk ludźmi którzy nikogo nie interesują myśląc jednocześnie, że są gwiazdami, natomiast nawet oni już mu się kończą.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: Nie chcę nikogo obrażać, ale ta dziewczyna też jest dla mnie jakaś lewa. Typiara pracowała na kamerkach z czego próbowali ją wybielać bardzo mocno i nagle sobie znalazła kilkanaście lat starszego typa XD
  • Odpowiedz
  • 0
@PRACOWNIK-BUDOWLANY-UK a niech sobie działa z Bandurami, Merghanimi, Frizami, Ekipami itp. I oby jak najczęściej i jak najdłużej. Tylko obawiam się, że wtedy Hubcio jeszcze długo będzie mieć tego shadow bana. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz