Wpis z mikrobloga

  • 0
@LadyRaspberry: Tak totalnie prywatnie mogę napisać od siebie, że to chociażby bardzo dobrze tłumaczy między innymi dlaczego większość tych influencerek wszystkich ma coś w rodzaju serduszek w oczach kiedy spotykają jakiegoś normalnego typa z poza tego grona zazwyczaj. Sroka na przykład kiedyś mówiła, że ona wyszła z pewnej imprezy influ bo ktoś jej powiedział, że zaraz dziewczyny będą losować XD
  • Odpowiedz
  • 0
akurat Pershing pies Baxtona się wysprzęglił przypadkowo potwierdzając słowa Natana, tylko oczywiście tweet już skasowany.


@LadyRaspberry: Czyli to jednak prawda bo inaczej by tego nie usuwali i teraz pewnie będzie grube ''dementowanie plotek''. Jeśli te wszystkie charakterne prawilniki faktycznie są takimi na jakich się kreują to właśnie teraz powinni zareagować. No, ale wiadomo pała to pała z bycia faktycznym frajerem nikogo nie rozliczą i nie będą za to z nikim jechać.
  • Odpowiedz
  • 2
przecież blonsky to mefedroniarz, sam Blxdel o tym powiedział


@Jerzy_Kudelski: Szczerze, nie wiem czy to powinienem pisać. Ale z takich swoich źródeł to wiem, że policja zawinęła kiedyś pewnego dilera mającego listę klientów na której influencerzy byli niektórzy bodajże podczas kontroli drogowej.
  • Odpowiedz
. Ale z takich swoich źródeł to wiem, że policja zawinęła kiedyś pewnego dilera mającego listę klientów na której influencerzy byli niektórzy bodajże podczas kontroli drogowej


@Cztero0404: tak bo dilerzy jeżdżą z kartką na której mają zapisane imiona i nazwiska swoich klientów
  • Odpowiedz