Wpis z mikrobloga

@Tortcebulowy: @frutson s23 jak chlopu na baterii zalezy?
S23 to sie bierze bo ma maly gabaryt, godzac sie jednoczesnie z tym, ze aku bedzie dzialal krocej. To jest fajny i dobry telefon, ale bateria szalu nie robi, no chyba ze porwnujecie to do s22, no ale takim sposobem to wszystko jest lepsze w porownaniu z gownem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: szczerze to przy normalnym użytkowaniu każdy telefon trzeba raz dziennie podłączyć do ładowania. Obecnie na rynku jest raptem kilka telefonów które rzeczywiście mają wydajniejszą baterie, ale idzie do kosztem innych podzespołów
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: mam s23 i nie wiem co bym musiał robić na telefonie, żeby baterii nie starczyło w ciągu dnia, przesiadałem się z iphone 14 pro
@RikBig: jeśli będziesz brał s23 to koniecznie 256+ gb pamięci, jest szybsza i telefon będzie teoretycznie działał szybciej i dłużej na baterii
  • Odpowiedz
@Eshirael nie ma żadnej różnicy w działaniu między 128 a 256 nawet jak masz oba telefony obok siebie. Wszyscy zapomnieli że ufs 3.1 to też szybka pamięć z flagowcow poprzedniej generacji.

@Mershi nie kłam

When Xiaomi Poco X3 Pro launched, it shipped with Android 11, but has since been updated to Android 13 (12 Feb 2023). This phone was originally released on 3 / 2021.


Pierwsza aktualizacja w wersji EEA dla tego
  • Odpowiedz
@RikBig: S23, nic lepszego chyba nie znajdziesz. Sam szukam czegoś dla siebie i chyba padnie na to samo, ewentualnie s23 ultra. Do dzisiaj siedzę na pixel 4a I to świetny telefon, ale kolejnego z serii nie będzie przez gówniany procesor, brawo google.
  • Odpowiedz