Wpis z mikrobloga

a i jeszcze jeden pomysl mam. wyciagne tutaj jakiegos przegrywa z tego bagna. na poczatek ubiore go pozniej naucze go sie ubierac i takie tam inne. zrobimy vifona czy co tam bedzie pasowac. oczywiscie wszystko sponsoruje i sie to opublikuje tutaj w formie jakiegos dziennika, etapami. na yt tez bym to chcial wrzucic. jak bede gotowy to zrobie casting #przegryw #przegrywpo30tce #streetwear #modameska
  • 43
  • Odpowiedz
@yee__: Szarpankizzyciem na youtube kiedyś zaczął taką serię "od zera do chada". W pierwszym odcinku dr zwrócił uwagę na prawidłową postawę ciała podopiecznego. Niestety na jednym odcinku się skończyło, a seria miała duży potencjał. Znasz może coś podobnego na zagranicznym YouTube?
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojciechrempala niestety nie znam. az tak nie planowalem zeby latac z kims po lekarzach. poprawilbym wszystko co wiem, bazowal na swojej wiedzy. nie wiem tez jakby sie to rozwinelo z czasem, moze i by sie robilo takie rzeczy tylko wtedy wiekszy budzet i wiecej czasu byloby potrzebne. chcialem zaczac od takich mniej ekstremalnych przypadkow
  • Odpowiedz
@yee__: Myślę, że ten pomysł jednak ma wadę w założeniach. Jeśli wybieramy do niego gościa "z przegrywu" to jest duża szansa, że w parze z brakiem zadbania o siebie idzie również introwertyzm, wycofanie i niepewność. Myślę, że jest duże ryzyko, że taka osoba mogłaby zbyt mocno brać do siebie negatywne komentarze (nawet jeśli nie byłoby ich dużo) co w efekcie mogłoby spowodować efekt odwrotny do zamierzonego i jeszcze większe zamknięcie się
  • Odpowiedz