Wpis z mikrobloga

zapalenie okostnej


@lskx: Miałem raz i nie polecam, od tamtego czasu jestem u dentysty co 2 miesiące, aby zrobić przegląd.

To jest po prostu kpina, gdyby spotkało ich coś trochę poważniejszego to dosłownie zdechliby, jak widać dużo cukru z khmerskiej kuchni, połączone z alkoholem codziennie, nie pomaga u osób z otyłością.
  • Odpowiedz
@lskx: to jak oni jedzą i jaki styl życia prowadzą zapowiadało kłopoty. Wzięli do kraju 3 świata chłopaka z cukrzycą, który żywi się tylko cukrami. Przecież było wiadomo dawno jak to się skończy
  • Odpowiedz
@lskx: Cała rodzinka ściemniaczy, z takim bólem to on nawet mówić by nie mógł. To są ściemniacze, może problem jakiś tam ma z uzębieniem, ale co z tego jak pójdzie do dentysty, a za pół godziny pije słodkie napoje i wcina, jakby problemu nie było. Rodzina ułomów.
  • Odpowiedz
@lskx: mówił na gniocie że o ósemki chodzi, prosta sprawa, pantonogram czy mu te zęby nie zachodzą na inne, jeśli nie to można zostawić, no ale nie wiem czy w Kampuczy to jest takie proste
  • Odpowiedz
@lskx: Miałem te nieszczęście mieć te zapalenie to niczym złośliwy szatan co wierci Ci pełną ilością obrotów w młotowiertarce w samej żywej kości. Czujesz, że ocipiejesz z bólu. Brałem Tramal, Oksykodon i nic nie dawało. Dopiero jak dentysta ogarnął sprawę i przepisał antybiotyki, to po 3 dniach brania zadziałało i ból zniknął, to był cudowny dzień, dzień #!$%@? ulgi.

Obawiam się, że możesz mieć strzał w dziesiątkę z diagnozą problemu Filipa.
  • Odpowiedz