Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm

Koalicja 13 Października mnie rozbraja. Mieli 8 lat, żeby zgłaszać różne naruszenia, robić kontrole poselskie, zgłaszać sprawę do prokuratury i nic. A tu nagle trzeba przykryć wtopy rządu i wysyłają wniosek o uchylenie immunitetu Kaczyńskiego, bo popsuł wieniec (wykroczenie). Czy ten rząd potrafi coś kompetentnego poza byciem antyPiS?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 156
zgłaszać sprawę do prokuratury i


@karetpoker: na pierwszym nagraniu nieprawidłowości w funduszu sprawiedliwości Romanowski odbywał rozmowę z prokuratorem i ustalali sposób w jaki sprawa zostanie umorzona jeśli zostanie zgłoszona.

Tak wyglądały organa ścigania zarzadzane przez rząd Mateusza Morawieckiego.

Na kradziez pieniędzy podczas organizacji wyborów kopertowych złozono ponad 100 zawiadomień do prokuratury. PiS do tej pory nie wie kto wydał te pieniądze. Decyzja według PiSu była słuszna co ciekawe nie wiadomo
  • Odpowiedz
robić kontrole poselskie, zgłaszać sprawę do prokuratury


@karetpoker: nie po to jedna z pierwszych decyzji Kaczyńskiego po przejęciu władzy było połączenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, żeby prokuratura #!$%@?ła się PiSiorom w geszefty
dariusz44 - > robić kontrole poselskie, zgłaszać sprawę do prokuratury

@karetpoker: ...

źródło: IMG_1575

Pobierz
  • Odpowiedz
@matti-nn: a ja na nich głosowałem żeby zakończyli rozdawnictwo, obniżyli ceny benzyny, zwiększyli kwotę wolną od podatku. Który z nas jest debilem?
  • Odpowiedz
a ja na nich głosowałem żeby zakończyli rozdawnictwo, obniżyli ceny benzyny, zwiększyli kwotę wolną od podatku. Który z nas jest debilem?


@VrubeL: ty, bo kłamiesz.
  • Odpowiedz