Wpis z mikrobloga

#kononowicz #olgierdanotv Sheriff is back in town. Ej, ej,ej - teraz posłuchajcie mnie tu gumiaczki antylateksowe! To, że Sheriff wrócił i tak się uruchomił na lacjie, to, że przerwał cug olkoholowy, to wyłącznie zasługa nas, "CZARNEGO WYPOKU"!
Spis treści lajta:
- gadanie z fejk kontem Dławka - stara zagrywka Szeryfa, dzięki temu lajt jest atrakcyjny dla sekty Sheriffa. Może go "wyjaśnić i powyzywać ku uciesze gwaiedzi.
- nie odsłonił kart, jak zapowiadał, bo talia została przetasowana xD Ale nie przeszkadza to, by stwierdzić po 1 min., że teraz on rozdaje karty.
- Stoking Onckiego - teraz Oncki nagle to ogarnięty gość według Sheriffa. Próba przeciągnięcia go na swoją stronę metoda marchewki i kija. Chwalenie go za odwrócenie się od Dławka przy jednoczesnych groźbach ujawnienia jego danych xD , a na końcu propozycja nie do odrzucenia, aby dołączył do sekty Sheriffa xDDD Przynajmniej dowiedzieliśmy się, że ONCKI to tez kolejny bohater z 207 w aktach xDDD Za to plus dla Sheriffa!
- Cała masa wykluczających się stwierdzeń i alogicznych podsumowań. Lajt nie był do końca przemyślany (oprócz wrzuty z fejk kontem Dławka) JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ, WRÓCIŁ NASZ SHERIFF, BO GO WŁASNIE MY "STRIGEROWALIŚMY" NASZYMI WPISAMI. #patostreamy
CzikaKiri - #kononowicz #olgierdanotv Sheriff is back in town. Ej, ej,ej - teraz posł...

źródło: lucky

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: tylko niech se ten szeryf sprawdzi czy ja byłem z jeszcze jedna osobą powodem z tego artykułu czy pozwanym bo jak zwykle ma info z dupy xD jakby wiedział z policji to by nie #!$%@? swoje robił a tak mu wiek kto info sprzedał tylko pozwu nie doczytal xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Benjaminex: Jesteś adminem lub modem, że to wiesz? Jak to sprawdziłeś? Przecież Sheriff już nieraz gadał z fejkami Dławka lub Marioli, było ich nieraz po 3-4 na jednym lajcie. On tych fejków nigdy nie blokował, bo aranżowane kłotnie z nimi podbijały zainteresowanie sekty i mógł się łatwo dowartościować i pokazać "siłę", dojeżdżając ich live.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: tak samo jak ja, co gość myśli, że będzie bluzgał wszystkich po miejscu publicznym jakim jest net? Wklejał zdjęcia czyichś matek, szczał komuś pod drzwiami itp., itd., gość na samego Meksyka nakręcił ze 300 tych zwalonych patofilmikow, co myślisz, że nie ma tych różnych rzeczy i screenów zapisanych w sieci?
  • Odpowiedz