Wpis z mikrobloga

Reddit czasem jest spoko, ale czasem z tą swoją moralnością na pokaz to #!$%@? strasznie.

Był jakiś wątek, gdzie ktoś się zastanawiał ile lat ma #fischl, bo w promo arcie było coś, że "you're not of drinking age yet", więc ludzie założyli, że jest nieletnia. Ktoś inny natomiast zauważył, że drinking age to nie to samo co pełnoletniość i np. w takich USA pełnoletniość to 18, ale alkohol jest od 21. Nie wiemy jaki jest drinking age w Teyvacie, ale mniejsza o to (co to w ogóle jest za rozkmina, przecież to jest wszystko fantasy, nic nie powstrzymuje twórców przed stworzeniem świata, w którym drinking age będzie 50 lat, albo alkohol będzie całkowicie zakazany).

Ja natomiast śmiałem zauważyć, że nie zobaczysz fizycznie różnicy między 17-latką a 18-latką. Często nie zobaczysz różnicy między 17 i 22. A czasem ten rozstrzał jest jeszcze większy, szczególnie jak dziewczyna jest drobnej budowy. I że dawanie o to #!$%@? i wyzywanie ludzi od pedofilów z takiego powodu, szczególnie w przypadku anime, jest niedorzeczne, a to miało miejsce właśnie w tym wątku. Nazbierałem 120+ plusików.

I wiecie co? I mi modki dzisiaj po kilku dniach skasowały ten komentarz. I to nie modki z grupy, ale modki redditowe. Powód?

After reviewing, we found that you broke Rule 4 because you shared or solicited sexual or suggestive content involving a minor. Soliciting, sharing, or encouraging the sharing of content with emotional or physical abuse, neglect, or the sexualization of minors or people who appear to be minors is not allowed. Any predatory or inappropriate behavior involving a minor is also strictly prohibited.


I #!$%@?, że na NSFW subach normalnie masz wrzucone hentajce z Fischl. Masz nawet całe suby poświęcone wyłącznie hentajcom z Fischl.

#genshinimpact #reddit Nie wiem w sumie jak to tagować, tak się pożalić tylko chciałem na tych debili, bo nie ma gdzie się wykrzyczeć i wyrzucić tego z siebie. Paranoja.
  • 2
  • Odpowiedz