Wpis z mikrobloga

#rybnik #word #prawojazdy
Gratuluję Pani Egzaminator, która wczoraj o 14.50 w Rybniku po oblaniu kursantki (nie wiem za co, widziałem tylko jak się przesiadały) wspaniale pokazała jak się zawraca w miejscu, gdzie jest to niedozwolone (ot podwójna ciągła, taka mała drobnostka).

Co jak co, ale w trakcie egzaminu to ona powinna wykazać się idealnym przestrzeganiem przepisów - w końcu chwilę wcześniej oblała kursantkę za złamanie jakiegoś przepisu. A ledwo się zamieniły miejscami - taki numer odstawia. Szkoda, że całą akcję widziałem tylko w lusterku, bo gdyby to się działo przede mną - z olbrzymią satysfakcją wysłałbym film gdzie trzeba...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@husky83: Jak ta kursantka zdobędzie to PJ, to też będzie mogła zawracać w miejscach niedozwolonych. Egzaminator to taki sam człowiek jak i ty. To nie klecha, któremu po mszy przeklinać nie wypada.
  • Odpowiedz
  • 4
#!$%@? byś zrobił to raz.


@czuczer: Skąd ta pewność?

A dwa to to jest właśnie różnica między tym co prawko ma a tym co musi je zdać


Tylko że mimo wszystko taki egzaminator powinien wykazywać się większą kulturą jazdy i przestrzeganiem przepisów - przynajmniej gdy jest w pracy...
  • Odpowiedz
Tylko że mimo wszystko taki egzaminator powinien wykazywać się większą kulturą jazdy i przestrzeganiem przepisów


@husky83: Każdy powinien, a co #!$%@? drogówka? Nie bądź świętszy od papaja.
  • Odpowiedz
@husky83: czy ja wiem, ona tam jest po to, żeby sprawdzić wiedzę kursanta, ma do tego wszystkie egzaminy i tym się zajmuje, a jeśli zawróci w miejscu, gdzie nie jest to niedozwolone gdy nikt nie widzi lub ty kątem oka tylko, a w dodatku nikomu tym nie przeszkodziła, to co się stało? xD policjant tez nie powinien jarać zioła, a strażak palić ogniska tam gdzie nie można. Takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
eśli zawróci w miejscu, gdzie nie jest to niedozwolone gdy nikt nie widzi lub ty kątem oka tylko, a w dodatku nikomu tym nie przeszkodziła, to co się stało?


@Jamniki2: no to zrób taki manewr na egzaminie, albo w zasięgu wzroku drogówki i argumentuj w ten sposób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ma do tego wszystkie egzaminy i tym się zajmuje, a jeśli zawróci w miejscu, gdzie nie jest to niedozwolone gdy nikt nie widzi lub ty kątem oka tylko, a w dodatku nikomu tym nie przeszkodziła, to co się stało? xD


@Jamniki2: Właśnie dlatego mnie tak #!$%@? jeżdżenie po tym kraju. Walić przepisy one są do niczego niepotrzebne. Rowerzyści? Czerwone światło to tylko sugestia.

Stanę na zielonej strzałce jeszcze idiota za mną trąbi bo przecież jak tak
  • Odpowiedz
@Jamniki2: XD

Jakie podejście do życia? Pisze Ci wyraźnie. Przez podejście do przepisów jakie mamy obecnie w tym kraju potem masz co chwila filmiki na Stop Chamie albo w gorszych sytuacjach kolejne informacje o ludziach którzy właśnie zostali kalekami albo sa w szpitalu.

Powiedz mi czym różni się zawinięcie się od podwójnej ciągłej od tego, że potem cofasz na autostradzie bo swój zjazd
  • Odpowiedz
@husky83: ja miałem to samo. Gość #!$%@? kazał mi się przesiąść. Jedziemy do ośrodka, znak stop. Gość się nie zatrzymuje, był takim burakiem, że nie wytrzymałem i powiedziałem mu: "Błąd". Szkoda, że nie widzieliście tej piany w pysku hahaha. Warto było, a prawko i tak zdałem
  • Odpowiedz
a ona zrobiła to na egzaminie albo w zasięgu drogówki


@Jamniki2: No właśnie zrobiła to na egzaminie. Co prawda nie swoim ale jednak. W godzinach pracy gdy egzaminuje kursantów powinna bezbłędnie przestrzegać przepisów. W prywatnym czasie niech robi co chce ale w godzinach pracy niech przestrzega przepisów.

Tak samo nauczyciel w domu może rzucać #!$%@? ale w szkole musi uważać na słowa.
  • Odpowiedz
ja miałem to samo. Gość #!$%@? kazał mi się przesiąść. Jedziemy do ośrodka, znak stop. Gość się nie zatrzymuje, był takim burakiem, że nie wytrzymałem i powiedziałem mu: "Błąd". Szkoda, że nie widzieliście tej piany w pysku hahaha. Warto było, a prawko i tak zdałem


@Erimar: miodzio, piękne zagranie. :D
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Mało jeździsz. Masz w ogóle prawko? Stracisz ponad godzinę w trasie, bo nie wyprzedzisz rowerzysty lub ciągnika na linii ciągłej, chociaż masz dobrą widoczność z przodu i dodatkowo spowodujesz korek?
Tak samo nie przetniesz podwójnej ciągłej wyprzedzając rowerzystę lub wymijając pieszego narażając go na śmierć zamiast zjechać na drugi pas i bezpiecznie go wyprzedzić. Wpierdzielisz się w dziurę niszcząc koło i zawieszenie bo linia ciągła?
  • Odpowiedz
Stracisz ponad godzinę w trasie, bo nie wyprzedzisz rowerzysty lub ciągnika na linii ciągłej, chociaż masz dobrą widoczność z przodu i dodatkowo spowodujesz korek?


@Nowystaryziel: Odpal jakikolwiek filmik ze Stop Chama losowy i popatrz potem jak wygląda to wyprzedzanie na linii ciągłej rowerzystów czy ciągnków. Ludzie mają widoczność i dalej potrafią zmieścić się na zapałki albo zmusić cię do hamowania BO ON JEDZIE.

Wpierdzielisz się w dziurę niszcząc koło i zawieszenie bo linia
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Zacznij od tego, że na stopchamie chociaż przyznam że dawno nie oglądałem większość albo duża część nagrań to idiota z kamerką sprowokował innego idiotę frustrata drogowego, albo ktoś wymusił w taki sposób, że wystarczyło tylko puścić nogę z gazu i całej niebezpiecznej sytuacji by nie było. Jednak mając kamerkę szeryf czy król szos dodaje jeszcze gazu i hamuje klaksonem.
Ja wiem, że Polacy na drogach to debile, frustraci i piraci drogowi, ale trzymanie się bezmyślnie przepisów jest wręcz głupie i niebezpieczne czasami.
Na stopchamie dużo materiałów też jest pociętych, albo bez dźwięku na początku gdy ewidentnie "kamerzysta" trąbił czy prowokował. Pamiętam, że na jakimś filmiku kiedyś debil rozwalił właśnie zawieszenie na śpiącym policjancie xD Bo oczywiście Polaczki nie wypuszczą kogoś z parkingu czy podporządkowanej przez brak kultury, no i przy przedszkolu matka wyjeżdżała tyłem z parkingu. No i szofer czując dobry materiał oczywiście dodał gazu do dechy, włączył klakson. Pech chciał, że nie zauważył progu zwalniającego na którym ostro hamował rozwalając koła i pewnie zawieszenie też dostało. Wyleciał z łapami do pani i jeszcze wszystko wrzucił na stop chama. Aż sobie obejrzę ostatni filmik i policzę mniej więcej jaki procent chamów wrzuciło swoje nagrania.

- rowerzystę wyprzedzają na zapałki bo czemu nie

Rowerzystów na zapałki najczęściej wyprzedzają idioci i baby, które kluczowo trzymają
  • Odpowiedz