Wpis z mikrobloga

#rybnik #word #prawojazdy
Gratuluję Pani Egzaminator, która wczoraj o 14.50 w Rybniku po oblaniu kursantki (nie wiem za co, widziałem tylko jak się przesiadały) wspaniale pokazała jak się zawraca w miejscu, gdzie jest to niedozwolone (ot podwójna ciągła, taka mała drobnostka).

Co jak co, ale w trakcie egzaminu to ona powinna wykazać się idealnym przestrzeganiem przepisów - w końcu chwilę wcześniej oblała kursantkę za złamanie jakiegoś przepisu. A ledwo się zamieniły miejscami - taki numer odstawia. Szkoda, że całą akcję widziałem tylko w lusterku, bo gdyby to się działo przede mną - z olbrzymią satysfakcją wysłałbym film gdzie trzeba...
  • 29
  • Odpowiedz
@husky83: Jak ta kursantka zdobędzie to PJ, to też będzie mogła zawracać w miejscach niedozwolonych. Egzaminator to taki sam człowiek jak i ty. To nie klecha, któremu po mszy przeklinać nie wypada.
  • Odpowiedz
  • 3
#!$%@? byś zrobił to raz.


@czuczer: Skąd ta pewność?

A dwa to to jest właśnie różnica między tym co prawko ma a tym co musi je zdać


Tylko że mimo wszystko taki egzaminator powinien wykazywać się większą kulturą jazdy i przestrzeganiem przepisów - przynajmniej gdy jest w pracy...
  • Odpowiedz
Tylko że mimo wszystko taki egzaminator powinien wykazywać się większą kulturą jazdy i przestrzeganiem przepisów


@husky83: Każdy powinien, a co #!$%@? drogówka? Nie bądź świętszy od papaja.
  • Odpowiedz
@husky83: czy ja wiem, ona tam jest po to, żeby sprawdzić wiedzę kursanta, ma do tego wszystkie egzaminy i tym się zajmuje, a jeśli zawróci w miejscu, gdzie nie jest to niedozwolone gdy nikt nie widzi lub ty kątem oka tylko, a w dodatku nikomu tym nie przeszkodziła, to co się stało? xD policjant tez nie powinien jarać zioła, a strażak palić ogniska tam gdzie nie można. Takie #!$%@?.
  • Odpowiedz
eśli zawróci w miejscu, gdzie nie jest to niedozwolone gdy nikt nie widzi lub ty kątem oka tylko, a w dodatku nikomu tym nie przeszkodziła, to co się stało?


@Jamniki2: no to zrób taki manewr na egzaminie, albo w zasięgu wzroku drogówki i argumentuj w ten sposób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ma do tego wszystkie egzaminy i tym się zajmuje, a jeśli zawróci w miejscu, gdzie nie jest to niedozwolone gdy nikt nie widzi lub ty kątem oka tylko, a w dodatku nikomu tym nie przeszkodziła, to co się stało? xD


@Jamniki2: Właśnie dlatego mnie tak #!$%@? jeżdżenie po tym kraju. Walić przepisy one są do niczego niepotrzebne. Rowerzyści? Czerwone światło to tylko sugestia.

Stanę na zielonej strzałce jeszcze idiota za mną
  • Odpowiedz
@Jamniki2: XD

Jakie podejście do życia? Pisze Ci wyraźnie. Przez podejście do przepisów jakie mamy obecnie w tym kraju potem masz co chwila filmiki na Stop Chamie albo w gorszych sytuacjach kolejne informacje o ludziach którzy właśnie zostali kalekami albo sa w szpitalu.

Powiedz mi czym różni się zawinięcie się od podwójnej ciągłej od tego, że potem cofasz na autostradzie bo swój zjazd przegapiłeś?

Poza tym do #!$%@? jesteś EGZAMINATOREM, w
  • Odpowiedz
@husky83: ja miałem to samo. Gość #!$%@? kazał mi się przesiąść. Jedziemy do ośrodka, znak stop. Gość się nie zatrzymuje, był takim burakiem, że nie wytrzymałem i powiedziałem mu: "Błąd". Szkoda, że nie widzieliście tej piany w pysku hahaha. Warto było, a prawko i tak zdałem
  • Odpowiedz
a ona zrobiła to na egzaminie albo w zasięgu drogówki


@Jamniki2: No właśnie zrobiła to na egzaminie. Co prawda nie swoim ale jednak. W godzinach pracy gdy egzaminuje kursantów powinna bezbłędnie przestrzegać przepisów. W prywatnym czasie niech robi co chce ale w godzinach pracy niech przestrzega przepisów.

Tak samo nauczyciel w domu może rzucać #!$%@? ale w szkole musi uważać na słowa.
  • Odpowiedz
ja miałem to samo. Gość #!$%@? kazał mi się przesiąść. Jedziemy do ośrodka, znak stop. Gość się nie zatrzymuje, był takim burakiem, że nie wytrzymałem i powiedziałem mu: "Błąd". Szkoda, że nie widzieliście tej piany w pysku hahaha. Warto było, a prawko i tak zdałem


@Erimar: miodzio, piękne zagranie. :D
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Mało jeździsz. Masz w ogóle prawko? Stracisz ponad godzinę w trasie, bo nie wyprzedzisz rowerzysty lub ciągnika na linii ciągłej, chociaż masz dobrą widoczność z przodu i dodatkowo spowodujesz korek?
Tak samo nie przetniesz podwójnej ciągłej wyprzedzając rowerzystę lub wymijając pieszego narażając go na śmierć zamiast zjechać na drugi pas i bezpiecznie go wyprzedzić. Wpierdzielisz się w dziurę niszcząc koło i zawieszenie bo linia ciągła?
  • Odpowiedz
Stracisz ponad godzinę w trasie, bo nie wyprzedzisz rowerzysty lub ciągnika na linii ciągłej, chociaż masz dobrą widoczność z przodu i dodatkowo spowodujesz korek?


@Nowystaryziel: Odpal jakikolwiek filmik ze Stop Chama losowy i popatrz potem jak wygląda to wyprzedzanie na linii ciągłej rowerzystów czy ciągnków. Ludzie mają widoczność i dalej potrafią zmieścić się na zapałki albo zmusić cię do hamowania BO ON JEDZIE.

Wpierdzielisz się w dziurę niszcząc koło i zawieszenie
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Zacznij od tego, że na stopchamie chociaż przyznam że dawno nie oglądałem większość albo duża część nagrań to idiota z kamerką sprowokował innego idiotę frustrata drogowego, albo ktoś wymusił w taki sposób, że wystarczyło tylko puścić nogę z gazu i całej niebezpiecznej sytuacji by nie było. Jednak mając kamerkę szeryf czy król szos dodaje jeszcze gazu i hamuje klaksonem.
Ja wiem, że Polacy na drogach to debile, frustraci i piraci
  • Odpowiedz