Wpis z mikrobloga

O nie mam już bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wrzucam sobie fita za 13 złotych. Jednak do białej marynarki pasuję większy kontrast w spodniach i koszuli więc granatowe spodnie 100% wełniane za 3 złote, lazurowa koszula Ben Sherman za złotówkę (xD) i lniana marynarka H&M za 9 złotych.

Zdjęcie robione podczas zachodu słońca więc nie jest najlepszej jakości, koszula wygląda na zniszczoną ale taka nie jest. Z boku zbliżone materiały gaci i koszuli.

#ubierajsiezwykopem #waywt #modameska #niewstydzesierurek #faggot
chapeaunoir - O nie mam już bana ( ͡° ͜ʖ ͡°) 



Wrzucam sobie fita za 13 złotych. Je...

źródło: comment_OFbPtYHsCZl1OKlqqmdSecSL9RkBUxCX.jpg

Pobierz
  • 36
@Espo: jak mam maszynę to ostatnio odwiedzam wszystkie ciucholandy bo mnie już nie obchodzi co ma jaki rozmiar lub jaką szerkość nogawki mają spodnie. I tak to sobie dopasuję :) W ciagu ostatnich 2 miesięcy chyba powiększyłem szafę dwukrotnie i zrobiłem ~15 par spodni :)

wyglądają na normalne slim fity


Dla typowego wykopka jeśli nie ma 10 cm rezerw materiału po bokach to są rurki.

Jakie rozmiary marynarek nosisz?


~46/48

@
chapeaunoir - @Espo: jak mam maszynę to ostatnio odwiedzam wszystkie ciucholandy bo m...

źródło: comment_gXDXMTb5BoS1RABeMRnAFgfXvOHNfteW.jpg

Pobierz
@chapeaunoir: Całkiem spoko, koszula mi się podoba strasznie. Fajnie wyglądałaby z podwiniętymi rękawami. Nie wiedziałem, że w ciucholandach można się tak tanio i fajnie ubrać a już na kilku forach czytałem, że wiele osób tak robi i czasami nówki sztuki za grosze wyrywają. Chyba trzeba spróbować po wakacjach dorwać kilka koszul, zwłaszcza takich jak Twoja i takich dżinsowych jakby