Wpis z mikrobloga

HUOPSKI ALERT
Jednym z efektów braku #alkohol w moim życiu stało się to, że można na mnie polegać. Znaczy no... w granicach pewnego rozsądku xD. No i ja w sumie jestem chyba przygłupi bo nawet niczego nie oczekuję za pomoc komuś. Kilka przykładów huopskich:

1. Znajomemu skończyło się paliwo. Nie pytałem czemu, spytałem tylko gdzie zostawił auto i go podwiozłem z bańką. Auto nie chciało mu odpalić (no nie zassał paliwa dobrze) to na linkę i jazda. Normalnie bym odmówił, bo albo bym był pijany albo planowałbym picie.

2. Dzisiaj tato zadzwonił, że kapcia złapał. Nie pytałem o nic, chwyciłem jedno z czterech kół z innego auta (pasują rozmiarem a stary kupił auto z jakąś felerną zapasówką), zapakowałem i pojechałem.

Oczywiście w obu przypadkach były pytania jakie piwo postawić, a może flaszkę, a może whisky. W obu przypadkach zbyłem te prośby MITYCZNYM CHŁODEM HUOPSKIM oraz stwierdzeniem, że "kiedyś ja mogę potrzebować pomocy".

Fajnie tak być pomocnym dla ludzi (z pewnymi wyjątkami ale nie napiszę jakimi bo znowu mi post usuną xD)

Huop nie pyta, huop po prostu DZIAŁA!!! TAK PRZYKAZUŁE HUOPSKOŚĆ!!!

#przegryw
HuopWsiowy - HUOPSKI ALERT
Jednym z efektów braku #alkohol w moim życiu stało się to,...

źródło: channels4_profile

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Jako ktoś widzący siebie jako największego incela na tym tagu, to powiem Ci, że jesteś najlepszym powodem do bycia skrajnym mizoginem. Bo Ty nie możesz mieć szczęścia, seksu i związków, choć (wedle wpisu) wydajesz się być w porządku, a w tym momencie julięta są peklowane przez przemocowe i egoistyczne oskarki hehe
  • Odpowiedz
No i ja w sumie jestem chyba przygłupi bo nawet niczego nie oczekuję za pomoc komuś

W obu przypadkach zbyłem te prośby MITYCZNYM CHŁODEM HUOPSKIM oraz stwierdzeniem, że "kiedyś ja mogę potrzebować pomocy".


@HuopWsiowy: To jak to z tym w końcu?
  • Odpowiedz