Wpis z mikrobloga

Jeden z moich najmniej ulubionych typów właścicieli psów. Goście po 40tce, biała koszulka z wielkim napisem GUCCI, cyce jak Monika Belucci i lezie taki z tym gownianym maltańczykiem. Oczywiście mała Sisi popierdziela bez smyczy i "szczeka" na wszystko co się rusza. Taki typ to musi być niezły cuckold swoją drogą. Pańcia chciała malutkiego pieska, no i ma malutkiego pieska. Tylko to Pan kukold w obcisłej koszulce wyprowadza Sisi na spacerki.
#pies #cuckold
Mihajuj - Jeden z moich najmniej ulubionych typów właścicieli psów. Goście po 40tce, ...

źródło: 1000001995

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Mihajuj: zazwyczaj janusz z wąsem gruby w swetrze z małym ratlerkiem w różowym sweterku, każdemu tłumaczy to żony żeby miała towarzystwo, pali szluga w zimowy wieczór
  • Odpowiedz
@Mihajuj:
W mojej dzielnicy, która jest dość specyficzna jeśli chodzi o psy^.
To najbardziej odstają pańcie z jorkami. Na widok psa / psów szybko biorą na ręce (dwie) a jedna robi mu na smyczy karuzelę odrywając go od ziemi na smyczy, jednocześnie się obracając.
Sytuacja się poprawia i czasami dochodzi do kuriozalnej sytuacji, kiedy york (na luzaku) obszczekuje grupę mijających go psów.


popierdziela bez smyczy i "szczeka" na wszystko
Richtig_Piwosz - @Mihajuj: 
W mojej dzielnicy, która jest dość specyficzna jeśli chod...

źródło: Moda & 8miesieczny zdobywca

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Richtig_Piwosz: mój psiur bez smyczy na chodniku zginąłby pod pierwszym samochodem w pogoni za odlatującym ptaszkiem. Ale są oczywiście tereny gdzie psy się bawią luzem
  • Odpowiedz