Wpis z mikrobloga

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski Chłopacy, których znam z podstawówki, gimnazjum lub liceum zaczęli wstawiać relacje na instagrama dopiero, gdy znaleźli dziewczynę, a te relacje przedstawiają głównie żarcie jakie jedzą z laską w restauracji lub jakieś fotki z wyjazdów. Jak byli singlami nie wstawiali dosłownie nic. Jeszcze jedna rzecz jaką zauważyłem, chłopy w 90% relacji oznaczają profil tej laski, a z kolei laski na story rzadko kiedy oznaczają chłopa. Ciekawe.
  • 9
  • Odpowiedz
Jeszcze jedna rzecz jaką zauważyłem, chłopy w 90% relacji oznaczają profil tej laski, a z kolei laski na story rzadko kiedy oznaczają chłopa. Ciekawe.


@Felixu: Faceci chwalą się tym, że mają dziewczynę, a one dalej marketingują się do innych samców. Nie bez powodu kobiety często przeskakują z relacji w relację bez żadnej przerwy.
  • Odpowiedz
@HeIlNah

@Felixu: trzeba być ultra zjebem żeby wstawiać na relacje jedzenie. Zauważyłem że większość normictwa tak robi. Kogo to #!$%@? obchodzi


Dla niektórych jedzenie może być czymś fajnym, widać dla ciebie nie jest
  • Odpowiedz
@Felixu: laski nie chcą odstraszać innych żeby mieć opcje zapasowe i źródła dodatkowej atencji tylko chłopy są tak głupi oczywiście nie wszyscy żeby się zadurzyć w jednej bez opamiętania a później wylądować na lodzie bez żadnego punktu zaczepienia nawet u innej bo odciął się od każdej dla swojej księżniczki
  • Odpowiedz